| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Mileflex | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO, NSF 61 |
| Model Number: Potaflow | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO, NSF 61 |
| Model Number: Potaflow | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Wovenflex Extra | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Wovenflex Extra | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Manureflow Drag | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Longman 600 | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO, NSF 61 |
| Model Number: Potaflow | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Mileflex | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Mileflex | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Mileflex | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO, NSF 61 |
| Model Number: Potaflow | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Mileflex | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Mileflex | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Wovenflex | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO, NSF61 |
| Model Number: Welline | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram, PayPal |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 100/item | Delivery Time: Shipped within 25 days after payment is received |
| Payment Terms: T/T | Application: Pipe Lines Connect |
| Service: OEM Service | Advantage: Long Working Life |
| China Huiqi (Beijing) Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 100/item | Delivery Time: Shipped within 25 days after payment is received |
| Payment Terms: T/T | Color: Silver |
| Application: Pipe Lines Connect | Service: OEM Service |
| China Huiqi (Beijing) Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 100/item | Delivery Time: Shipped within 25 days after payment is received |
| Payment Terms: T/T | Price: USD 0.2-13 yuan/item |
| Packaging Details: Carton+pallet/wooden box | Supply Ability: 500000 Piece/Pieces Per Month |
| China Huiqi (Beijing) Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 100/item | Delivery Time: Shipped within 25 days after payment is received |
| Payment Terms: T/T | Price: USD 0.2-13 yuan/item |
| Packaging Details: Carton+pallet/wooden box | Supply Ability: 500000 Piece/Pieces Per Month |
| China Huiqi (Beijing) Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |