| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: YEEDA | Certification: CE |
| Model Number: YD73-003 | Minimum Order Quantity: 50pcs |
| Delivery Time: 30-45DAYS | Payment Terms: T/T |
| Jiaxing Yeeda International Co.,Ltd [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ET | Certification: ISO9001:2008,SGS,ROHS |
| Model Number: 3/4"-16'' | Minimum Order Quantity: 1000m |
| Delivery Time: 10-15 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| qingdao weiaoxin plastic product co.,ltd [Shandong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ET | Certification: ISO9001:2008,SGS,ROHS |
| Model Number: 3/4"-16'' | Minimum Order Quantity: 1000m |
| Delivery Time: 10-15 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| qingdao weiaoxin plastic product co.,ltd [Shandong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Reelworks | Certification: ISO9001 |
| Model Number: 700 Series | Minimum Order Quantity: negotiation |
| Delivery Time: 40 Working Day | Payment Terms: L/C, T/T |
| Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Reelworks | Certification: ISO9001 |
| Model Number: 701 Series | Minimum Order Quantity: negotiation |
| Delivery Time: 40 Working Day | Payment Terms: L/C, T/T |
| Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Mileflex | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO, NSF 61 |
| Model Number: Potaflow | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Mileflex | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO, NSF 61 |
| Model Number: Potaflow | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: ISO9001 | Minimum Order Quantity: 100/item |
| Delivery Time: Shipped within 25 days after payment is received | Payment Terms: T/T |
| Model NO.: 876411 | Type: Cut Through |
| China Huiqi (Beijing) Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: ISO9001 | Minimum Order Quantity: 100/item |
| Delivery Time: Shipped within 25 days after payment is received | Payment Terms: T/T |
| Model NO.: 20591 | Type: Cut Through |
| China Huiqi (Beijing) Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: ISO9001 | Minimum Order Quantity: 100/item |
| Delivery Time: Shipped within 25 days after payment is received | Payment Terms: T/T |
| Model NO.: 26741 | Type: Cut Through |
| China Huiqi (Beijing) Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Duoli | Model Number: 26741 |
| Minimum Order Quantity: 1000pcs | Delivery Time: Delivery Detail: within 30 days or as per customers' requirement. |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Zhejiang,China(Mainland) |
| YUYAO DUOLI HYDRAULICS CO.,LTD. [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Duoli | Model Number: 18711 |
| Minimum Order Quantity: 1000pcs | Delivery Time: Delivery Detail: within 30 days or as per customers' requirement. |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Zhejiang,China(Mainland) |
| YUYAO DUOLI HYDRAULICS CO.,LTD. [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Duoli | Model Number: 24241 |
| Minimum Order Quantity: 1000pcs | Delivery Time: Delivery Detail: within 30 days or as per customers' requirement. |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Zhejiang,China(Mainland) |
| YUYAO DUOLI HYDRAULICS CO.,LTD. [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Wovenflex Extra | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO, NSF 61 |
| Model Number: Backflex | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Wovenflex Extra | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Storz couplings | Minimum Order Quantity: 1set |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: RUIHAI | Certification: ISO9001,CE ISO BSI,ISO Certificate,ISO9001-2008,Reach |
| Model Number: RH103 | Minimum Order Quantity: 1 TONS |
| Delivery Time: 15 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| WEIFANG RUIHAI PLESTIC PRODUCTS CO., LTD. [Shandong,China] | |
| Active Member | |