| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Longman 600 | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Oilvey 10 | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 1pc | Delivery Time: 5-8 days |
| Payment Terms: L/C,T/T | Model NO.: QX |
| Transport Package: Rolls by Plastic Film or Woven Belt for PVC Layfla | Specification: 3/4" to 16" |
| Ningbo Qianxiang Huiya International Trade Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 1pc | Delivery Time: 5-8 days |
| Payment Terms: L/C,T/T | Model NO.: QX |
| Transport Package: Rolls by Plastic Film or Woven Belt for PVC Layfla | Specification: 3/4" to 16" |
| Ningbo Qianxiang Huiya International Trade Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LETONE | Model Number: LT903 |
| Minimum Order Quantity: 100 Meter | Delivery Time: 1 month |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: CHINA |
| Luohe Letone Hydraulics Technology Co.,Ltd. [Henan,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: BAGPLASTICS AT VIP.163.COM | Certification: ISO 9001:2000 SGS, HACCP |
| Model Number: WHATSAPP:+8613780964661 | Minimum Order Quantity: 500meters |
| Delivery Time: 15 days | Payment Terms: Western Union, MoneyGram |
| YANTAI BAGEASE ECO-FRIENDLY PACKAGING PRODUCTS CO.,LTD. [Shandong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: BAGPLASTICS AT VIP.163.COM | Certification: ISO 9001:2000 SGS, HACCP |
| Model Number: WHATSAPP:+8613780964661 | Minimum Order Quantity: 500meters |
| Delivery Time: 15 days | Payment Terms: Western Union, BIODEGRADABLE |
| YANTAI BAGEASE ZIPPER SLIDER BAGS CO.,LTD. [Shandong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Hongruntong Marine | Certification: BS EN1765:2016 |
| Model Number: HM-DHP800 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 5-7 Work Days | Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Hongruntong Marine (Beijing) Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 100/item | Delivery Time: Shipped within 25 days after payment is received |
| Payment Terms: T/T | Application: Pipe Lines Connect |
| Service: OEM Service | Advantage: Long Working Life |
| China Huiqi (Beijing) Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 100/item | Delivery Time: Shipped within 25 days after payment is received |
| Payment Terms: T/T | Color: Silver |
| Application: Pipe Lines Connect | Service: OEM Service |
| China Huiqi (Beijing) Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 100/item | Delivery Time: Shipped within 25 days after payment is received |
| Payment Terms: T/T | Color: Silver |
| Application: Pipe Lines Connect | Service: OEM Service |
| China Huiqi (Beijing) Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Mileflex | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Mileflex | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Mileflex | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Mileflex | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: FY | Certification: iso9001 |
| Model Number: flange | Minimum Order Quantity: 1000 PIECES |
| Delivery Time: 3-7 working days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Shanghai Fanying Machinery Technology Co., Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BAGPLASTICS AT VIP.163.COM | Certification: ISO 9001:2000 SGS, HACCP |
| Model Number: WHATSAPP:+8613780964661 | Minimum Order Quantity: 500meters |
| Delivery Time: 15 days | Payment Terms: Western Union, Manufacturer |
| YANTAI BAGEASE SUSTAINABLE BAGS & PRODUCTS CO.,LTD. [Shandong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: BAGPLASTICS@GMAIL.COM | Certification: ISO 9001:2000 SGS, HACCP |
| Model Number: WHATSAPP:+8613780964661 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 15 days | Payment Terms: Western Union, MoneyGram |
| YANTAI BAGEASE RECYCLABLE PACKAGING PRODUCTS CO.,LTD. [Shandong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Camlock | Minimum Order Quantity: 1set |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Bauer couplings | Minimum Order Quantity: 1set |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |