| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: ET | Certification: ISO9001:2008;SGS |
| Model Number: PVC Layflat Hose | Minimum Order Quantity: 1000m |
| Delivery Time: 10-15 work days | Payment Terms: D/P, D/A, L/C, Western Union, T/T, MoneyGram |
| qingdao weiaoxin plastic product co.,ltd [Shandong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Bauer couplings | Minimum Order Quantity: 1set |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Camlock | Minimum Order Quantity: 1set |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ET | Certification: ISO |
| Model Number: PVC Layflat Hose | Minimum Order Quantity: 1000m |
| Delivery Time: 10-15 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| qingdao weiaoxin plastic product co.,ltd [Shandong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Duoli | Model Number: 00TF0 |
| Minimum Order Quantity: 1000 pcs | Delivery Time: within 30 days or as per customer's requirement |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Zhejiang,China(Mainland) |
| YUYAO DUOLI HYDRAULICS CO.,LTD. [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Hongruntong Marine | Certification: ABS, DNV, RMRS, CCS, LR, BV, SGS, V-Trust |
| Model Number: HM-WHP4 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 5-7 Work Days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Hongruntong Marine (Beijing) Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Duoli | Model Number: 24291 |
| Minimum Order Quantity: 1000pcs | Delivery Time: Delivery Detail: within 30 days or as per customers' requirement. |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Zhejiang,China(Mainland) |
| YUYAO DUOLI HYDRAULICS CO.,LTD. [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ET | Certification: ISO9001:2008;SGS |
| Model Number: 1''-16'' | Minimum Order Quantity: 1000m |
| Delivery Time: 10-15 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| qingdao weiaoxin plastic product co.,ltd [Shandong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ET | Certification: ISO9001:2008,SGS,ROHS |
| Model Number: 3/4"-8'' | Minimum Order Quantity: 1000m |
| Delivery Time: 10-15 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| qingdao weiaoxin plastic product co.,ltd [Shandong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ET | Certification: ISO9001:2008;SGS |
| Model Number: 1''-16'' | Minimum Order Quantity: 1000m |
| Delivery Time: 10-15 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| qingdao weiaoxin plastic product co.,ltd [Shandong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Ironman AES | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Ironman AUD | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Longman 450 | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Longman 600 | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Mileflex | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Wovenflex | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Mileflex | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Chemvey | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Chemvey | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |