| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Primus Hose | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Oilvey 10 | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO,NSF61 |
| Model Number: Welline | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Ironman AUS | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Econoflex PVC | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO, NSF 61 |
| Model Number: Potaflow | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Manureflow Drag | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Longman 450 | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Manureflow Drag | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Longman 600 | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Longman 600 | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Mileflex | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: NSF 61 Standard |
| Model Number: Backflex | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO, NSF 61 |
| Model Number: Potaflow | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: QPE | Certification: ISO9000 |
| Model Number: 00210 | Minimum Order Quantity: 300 |
| Delivery Time: 5-8weeks | Place of Origin: CHINA |
| Cixi Qianyi Pneumatic & Hydraulic Co.,Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: QPE | Certification: ISO9000 |
| Model Number: 00100 | Minimum Order Quantity: 300 |
| Delivery Time: 5-8weeks | Place of Origin: CHINA |
| Cixi Qianyi Pneumatic & Hydraulic Co.,Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JARCH | Certification: CE,FCC,ROHS |
| Model Number: JSR-L4035-A-163-5 | Minimum Order Quantity: 10 pcs |
| Delivery Time: 5-8 WORKING DAYS | Payment Terms: T/T, MoneyGram, Western Union, D/P,PAYPAL |
| Shenzhen JARCH Electronics Technology Co,.Ltd. [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Minimum Order Quantity: 100/item | Delivery Time: Shipped within 25 days after payment is received |
| Payment Terms: T/T | Model NO.: 26741 |
| Application: Pipe Lines Connect | Service: OEM Service |
| China Huiqi (Beijing) Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: ISO9001 | Minimum Order Quantity: 100/item |
| Delivery Time: Shipped within 25 days after payment is received | Payment Terms: T/T |
| Model NO.: 26741 | Type: Cut Through |
| China Huiqi (Beijing) Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: ISO9001 | Minimum Order Quantity: 100/item |
| Delivery Time: Shipped within 25 days after payment is received | Payment Terms: T/T |
| Model NO.: 26741 | Standards: SAE, Jic, Bsp, NPT, DIN |
| China Huiqi (Beijing) Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |