| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Minimum Order Quantity: 100/item | Delivery Time: Shipped within 25 days after payment is received |
| Payment Terms: T/T | Application: Pipe Lines Connect |
| Service: OEM Service | Advantage: Long Working Life |
| China Huiqi (Beijing) Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 100/item | Delivery Time: Shipped within 25 days after payment is received |
| Payment Terms: T/T | Application: Pipe Lines Connect |
| Service: OEM Service | Advantage: Long Working Life |
| China Huiqi (Beijing) Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DUOLI | Model Number: 1BT |
| Minimum Order Quantity: 500pcs | Delivery Time: within 30 days or as per customers' requirement. |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Zhejiang, China (Mainland) |
| YUYAO DUOLI HYDRAULICS CO.,LTD. [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: DUOLI | Model Number: 1BO |
| Minimum Order Quantity: 500pcs | Delivery Time: within 30 days or as per customers' requirement |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Zhejiang, China (Mainland) |
| YUYAO DUOLI HYDRAULICS CO.,LTD. [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: DUOLI | Model Number: T(AC) |
| Minimum Order Quantity: 200PCS | Delivery Time: within 30 days or as per customers' requirement |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Zhejiang, China (Mainland) |
| YUYAO DUOLI HYDRAULICS CO.,LTD. [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: DUOLI | Model Number: GE(L)-BSP ED(1CB-WD) |
| Minimum Order Quantity: 200pcs | Delivery Time: within 30 days or as per customers' requirement |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Zhejiang, China (Mainland) |
| YUYAO DUOLI HYDRAULICS CO.,LTD. [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: DUOLI | Model Number: EL(L)(CC) |
| Minimum Order Quantity: 100pcs | Delivery Time: within 30 days or as per customers' requirement. |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Zhejiang, China (Mainland) |
| YUYAO DUOLI HYDRAULICS CO.,LTD. [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: DUOLI | Model Number: T(AD) |
| Minimum Order Quantity: 200PCS | Delivery Time: within 30 days or as per customers' requirement |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Zhejiang, China (Mainland) |
| YUYAO DUOLI HYDRAULICS CO.,LTD. [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: xindu | Model Number: 1JFL9 |
| Minimum Order Quantity: negotiable | Delivery Time: wihtin 30 days or as percustomers' requlement. |
| Payment Terms: D/P, L/C, T/T | Place of Origin: Zhejiang, China (Mainland) |
| Ningbo xindu hydraulic machinery co. LTD. [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: xindu | Model Number: 1JFL9 |
| Minimum Order Quantity: negotiable | Delivery Time: wihtin 30 days or as percustomers' requlement. |
| Payment Terms: D/P, L/C, T/T | Place of Origin: Zhejiang, China (Mainland) |
| Ningbo xindu hydraulic machinery co. LTD. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YAOAN | Certification: CE |
| Model Number: 65 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 30-90 DAYS | Payment Terms: TT,LC |
| YAOAN PLASTIC MACHINERY CO.,LTD [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YAOAN | Certification: CE |
| Model Number: 65 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 30-90 DAYS | Payment Terms: TT,LC |
| YAOAN PLASTIC MACHINERY CO.,LTD [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Wovenflex Extra | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Wovenflex Extra | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Wovenflex Extra | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Wovenflex Extra | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Herrman | Certification: ISO CQC CE SGS |
| Model Number: 400/160+160, 630/80+80 | Minimum Order Quantity: 1 Set |
| Delivery Time: 150 days | Payment Terms: T/T, L/C, D/A, D/P |
| Anhui Herrman Machinery Co.,ltd [Anhui,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: DUOLI | Model Number: 1JN9 |
| Minimum Order Quantity: 500pcs | Delivery Time: within 30 days or as per customers' requirement. |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Zhejiang, China (Mainland) |
| YUYAO DUOLI HYDRAULICS CO.,LTD. [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Duoli | Model Number: ADAX(5TB) |
| Minimum Order Quantity: 500 pieces | Delivery Time: within 30 days or as customer's requirment. |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Zhejiang, China (Mainland) |
| YUYAO DUOLI HYDRAULICS CO.,LTD. [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Duoli | Model Number: 1ST |
| Minimum Order Quantity: 500pcs | Delivery Time: within 30 days or as per customers' requirement. |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Zhejiang,China(Mainland) |
| YUYAO DUOLI HYDRAULICS CO.,LTD. [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |