| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: LIJIANG GLASS | Certification: CE |
| Model Number: LJTB01 | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 15 days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Jinan Lijiang Automation Equipment Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LIJIANG GLASS | Certification: CE |
| Model Number: LJTB01 | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 15 days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Jinan Lijiang Automation Equipment Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Rock | Model Number: RY-WE03 |
| Minimum Order Quantity: negotiable | Place of Origin: China |
| Price: negotiable | Packaging Details: carton |
| Rock Well Building Material Hubei Co., Ltd. [Hubei,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: soleron | Model Number: 13A |
| Minimum Order Quantity: 10 cartons | Payment Terms: L/C,T/T |
| Place of Origin: Hebei, China | Price: USD$131.82/cartons 770pieces/carton |
| Soleron Building Materials (Hebei) Co., Ltd [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: INLAID GLASS | Certification: IGCC |
| Model Number: Grilles Between Glass | Minimum Order Quantity: 10pcs |
| Delivery Time: 15DAYS | Place of Origin: CHINA |
| Changshu Sondy Lou Imp.&Exp. Co.,LTD [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Rock | Minimum Order Quantity: 10 CTN |
| Delivery Time: 10-20 days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Price: negotiable | Packaging Details: carton |
| Rock Well Building Material Hubei Co., Ltd. [Hubei,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: ROCK | Minimum Order Quantity: negotiable |
| Place of Origin: China | Price: negotiable |
| Packaging Details: CTN | Warranty: 1 Year |
| Rock Well Building Material Hubei Co., Ltd. [Hubei,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Soleron | Model Number: 8A |
| Minimum Order Quantity: 4200 meters | Delivery Time: 5-10 days |
| Payment Terms: T/T,L/C | Place of Origin: Hebei, China |
| Soleron Building Materials (Hebei) Co., Ltd [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: soleron | Model Number: 8A |
| Minimum Order Quantity: 4200 meters | Payment Terms: L/C,T/T |
| Place of Origin: Hebei, China | Price: USD$69.94/carton 420meters/cartin |
| Soleron Building Materials (Hebei) Co., Ltd [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Soleron | Model Number: 21.5A |
| Minimum Order Quantity: 10 cartons | Payment Terms: L/C,T/T |
| Place of Origin: China | Price: USD$11.9/carton 1500pieces/carton |
| Soleron Building Materials (Hebei) Co., Ltd [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: soleron | Model Number: 5.5A |
| Minimum Order Quantity: 10 cartons | Payment Terms: L/C,T/T |
| Place of Origin: Hebei | Price: USD$10.99/carton 5000pieces/carton |
| Soleron Building Materials (Hebei) Co., Ltd [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: FGG | Model Number: FGG-LOWE-005 |
| Minimum Order Quantity: 2000m2 | Delivery Time: within 30 work days after receiving confirmed PI |
| Payment Terms: L/C, T/T | Place of Origin: Zhejiang, China |
| Zhejiang flat Glass CO.,LTD [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: FGG | Model Number: FGG-LOWE-005 |
| Minimum Order Quantity: 2000m2 | Delivery Time: within 30 work days after receiving confirmed PI |
| Payment Terms: L/C, T/T | Place of Origin: Zhejiang, China |
| Zhejiang flat Glass CO.,LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Rock | Model Number: RY-001 |
| Minimum Order Quantity: 500 meters | Place of Origin: Hebei, China |
| Price: negotiable | Warranty: 1 Year |
| Rock Well Building Material Hubei Co., Ltd. [Hubei,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: LIJIANG GLASS | Certification: CE |
| Model Number: LJTB01 | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 15 days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Jinan Lijiang Automation Equipment Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ROCK | Minimum Order Quantity: negotiable |
| Place of Origin: China | Price: negotiable |
| Packaging Details: CTN | Warranty: 1 Year |
| Rock Well Building Material Hubei Co., Ltd. [Hubei,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: ROCK | Minimum Order Quantity: negotiable |
| Place of Origin: China | Price: negotiableBendable 4-30A High-Frequency Aluminum Spacer Bar for Double Insulating Glass Unit |
| Packaging Details: CTN | Warranty: 1 Year |
| Rock Well Building Material Hubei Co., Ltd. [Hubei,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: ROCK | Minimum Order Quantity: negotiable |
| Place of Origin: China | Price: negotiableBendable 4-30A High-Frequency Aluminum Spacer Bar for Double Insulating Glass Unit |
| Packaging Details: CTN | Warranty: 1 Year |
| Rock Well Building Material Hubei Co., Ltd. [Hubei,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: ROCK | Minimum Order Quantity: negotiable |
| Place of Origin: China | Price: negotiableBendable 4-30A High-Frequency Aluminum Spacer Bar for Double Insulating Glass Unit |
| Packaging Details: CTN | Warranty: 1 Year |
| Rock Well Building Material Hubei Co., Ltd. [Hubei,China] | |
| Site Member | |