| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: soleron | Model Number: 10A 0.2mm |
| Minimum Order Quantity: 24000 meters | Payment Terms: L/C,T/T |
| Place of Origin: Hebei, China | Price: USD$160.31/carton 2400meters/carton |
| Soleron Building Materials (Hebei) Co., Ltd [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: SYSEN | Certification: IGCC IGMA |
| Minimum Order Quantity: 1 PIECE | Delivery Time: 25 DAYS |
| Payment Terms: L/C, T/T | Place of Origin: CHANGSHU CHINA |
| Changshu Sysen glass products Co. Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: INLAID GLASS | Certification: IGCC |
| Model Number: Pattern glass insulated glass panels | Minimum Order Quantity: 100pcs |
| Delivery Time: 25days | Payment Terms: TT |
| Changshu Sondy Lou Imp.&Exp. Co.,LTD [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: VALUES GLASS | Certification: Per Request |
| Model Number: Insulated Glass | Minimum Order Quantity: 100 pieces |
| Delivery Time: 15 days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T |
| SHANGHAI VALUES GLASS CO., LTD [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Crystal Base | Certification: CE/CSI/BS/SGCC |
| Model Number: TSG | Minimum Order Quantity: 100sqm |
| Delivery Time: 15 days after order confirmed | Payment Terms: T/T ,L/C,DP or western Union |
| Suzhou Crystal Base New Materials Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: inlaid | Certification: IGCC |
| Minimum Order Quantity: 50pcs | Delivery Time: 25days |
| Payment Terms: TT | Place of Origin: China |
| Changshu Sondy Lou Imp.&Exp. Co.,LTD [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LIJIANG GLASS | Certification: CE |
| Model Number: LJBZ2535G | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 60days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Jinan Lijiang Automation Equipment Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LIJIANG GLASS | Certification: CE |
| Model Number: LJBZ2535G | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 60days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Jinan Lijiang Automation Equipment Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ss | Certification: IGCC |
| Minimum Order Quantity: 100PCS | Delivery Time: 10DAYS |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Changshu Sondy Lou Imp.&Exp. Co.,LTD [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CSJ | Certification: MSDS, BV, ISO 9001, SGS,CE |
| Model Number: 9900 | Minimum Order Quantity: 100 boxes (After Sample Order) |
| Delivery Time: 5~7 days | Payment Terms: T/T |
| GUANGDONG CHUANGSHIJI SILICONE CO.,LTD. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: soleron | Model Number: 11.5A |
| Minimum Order Quantity: 10 cartons | Payment Terms: L/C,T/T,Western Union |
| Place of Origin: China | Price: USD$11.22/carton 3000pieces/carton |
| Soleron Building Materials (Hebei) Co., Ltd [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: soleron | Model Number: 12A |
| Minimum Order Quantity: 3400 meters | Payment Terms: L/C,T/T |
| Place of Origin: Hebei, China | Price: USD$69.4/carton 340m/carton |
| Soleron Building Materials (Hebei) Co., Ltd [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Soleron | Model Number: 5*20mm |
| Minimum Order Quantity: 10 cartons | Payment Terms: L/C,T/T |
| Place of Origin: Hebei, China | Price: USD$163.64/carton 100pieces/carton |
| Soleron Building Materials (Hebei) Co., Ltd [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Soleron | Model Number: 8*18mm |
| Minimum Order Quantity: 1000 pieces | Payment Terms: L/C,T/T |
| Place of Origin: Hebei, China | Price: USD$1.6/pieces 3meters/pieces |
| Soleron Building Materials (Hebei) Co., Ltd [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: VALUES GLASS | Certification: Upon Request |
| Model Number: Insulated Glass | Minimum Order Quantity: 5 pieces |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T, L/C. |
| SHANGHAI VALUES GLASS CO., LTD [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lijiang | Certification: CE |
| Model Number: LJTJ2540 | Minimum Order Quantity: 1 SET |
| Delivery Time: 20 DAYS | Payment Terms: L/C, T/T |
| Jinan Lijiang Automation Equipment Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: inlaid | Certification: IGCC |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 25days |
| Payment Terms: TT /LC | Place of Origin: China |
| Changshu Sondy Lou Imp.&Exp. Co.,LTD [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YIWO | Model Number: Float Glass |
| Minimum Order Quantity: 10 Square Meter/Square Meters | Place of Origin: Hebei, China |
| Price: negotiation | Supply Ability: 1500 Square Meter/Square Meters per Day |
| QINHUANGDAO YIWO GLASS CO.,LTD [Hebei,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: VALUES GLASS | Certification: Per Request |
| Model Number: Insulated Glass Panels | Minimum Order Quantity: 5 pieces |
| Place of Origin: China | Price: negotiation |
| SHANGHAI VALUES GLASS CO., LTD [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LIJIANG GLASS | Certification: CE |
| Model Number: LJ2535PGFC | Minimum Order Quantity: 1 Set |
| Delivery Time: 3 months | Payment Terms: L/C, T/T |
| Jinan Lijiang Automation Equipment Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |