| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: Hincn | Model Number: HC-S5 |
| Minimum Order Quantity: 1 pc | Delivery Time: 7~14 working days |
| Payment Terms: ,T/T,Western Union,MoneyGram,L/C,D/A,D/P | Place of Origin: China |
| Hincn Limited [Hongkong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: OHMALLOY | Certification: ISO |
| Model Number: Ohmalloy-Kovar | Minimum Order Quantity: 1kg |
| Payment Terms: T/T, L/C, | Place of Origin: China |
| Ohmalloy Material Co.,Ltd [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BISPARK | Certification: CE RoHS SAA UL DLC CB TUV NOM |
| Model Number: NYX | Minimum Order Quantity: negotiation |
| Delivery Time: 7-9 days for 1000pcs | Payment Terms: T/T, Western Union, D/A, D/P PayPal, MoneyGram |
| BISPARK GROUP LIMITED [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: A-wei lighting | Certification: CE, RoHS, ETL, DCL |
| Model Number: AW-SOST001-4 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 7-20 days base on order quantity | Payment Terms: By T/T 30% in advance and 70% after shipment EXW/FOB Shanghai, Western Union, L/C |
| Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Blx-Silicone | Certification: FDA,LFGB,ROHS,REACH |
| Model Number: PSL 001 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 10 days | Payment Terms: T/T,Western Union |
| Shenzhen Blx-Silicone Technology Limited [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Blx-Silicone | Certification: FDA,LFGB,ROHS,REACH |
| Model Number: SFC 001 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 10 days | Payment Terms: T/T,Western Union |
| Shenzhen Blx-Silicone Technology Limited [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Blx-Silicone | Certification: FDA,LFGB,ROHS,REACH |
| Model Number: SPL 001 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 10 days | Payment Terms: T/T,Western Union |
| Shenzhen Blx-Silicone Technology Limited [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Ti | Model Number: CC3200R1M2RGCR |
| Minimum Order Quantity: Contact us | Delivery Time: The goods will be shipped within 3 days once received fund |
| Payment Terms: Paypal, Western Union, TT | Price: Contact us |
| ChongMing Group (HK) Int'l Co., Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: negotiated | Delivery Time: negotiated |
| Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: china |
| Price: negotiated | CRI: 80 |
| guangzhou pmd technology co ltd [China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CENO | Certification: ISO9001,CE,RoHS,UL |
| Model Number: ECN000-10P-50S-02EM-02R | Minimum Order Quantity: 1pcs |
| Delivery Time: 1 week | Payment Terms: T/T,Paypal,, Western Union |
| CENO Electronics Technology Co.,Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Senhulike | Model Number: Pioneer-250W |
| Minimum Order Quantity: 10 pcs | Delivery Time: 25 days |
| Payment Terms: T/T,Western Union | Place of Origin: Guangdong, China |
| Foshan Nanhai Senhu Photoelectric Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Keysight Agilent | Model Number: N5244A |
| Minimum Order Quantity: 1 set | Delivery Time: 1~3 working days |
| Payment Terms: T/T,Western Union, MoneyGram | Place of Origin: Malaysia |
| Shenzhen Meigaolan Electronic Instrument Co. Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: freescale | Certification: Lead free / RoHS Compliant |
| Model Number: MW6IC1940N | Minimum Order Quantity: 1 Pcs |
| Delivery Time: 1 day | Payment Terms: T/T , Paypal, Western Union ,Escrow etc. |
| Mega Source Elec.Limited [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Road Smart | Certification: ISO, SGS, CQC, IP65, CE, RoHS, FCC, wind force, salt-spray, LM-79, IK08, IES |
| Model Number: RS-FB50 | Minimum Order Quantity: 1set |
| Delivery Time: 5-8 work days | Payment Terms: Western Union, MoneyGram, L/C, T/T |
| Socreat Electronics Technology Limited [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Bright | Certification: CE,ROHS,IEC,IES |
| Model Number: BR-CS-229 | Minimum Order Quantity: 10sets |
| Delivery Time: 10-15 days after receiving 50% deposit | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Xiamen Bright New Energy Co., Ltd. [Fujian,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: WayCham | Certification: ISO9001:2008,SGS,ROHS |
| Model Number: WA-078 | Minimum Order Quantity: 10pcs |
| Delivery Time: 15 days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Jiangyin Wangfa Technology Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |