| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: Bluestartech | Certification: CE, EMC, FCC, LVD, RoHS |
| Model Number: BST-10-037 | Minimum Order Quantity: 1 unit for sample order / 10 units for bulk order |
| Delivery Time: 3-5 days for sample order / 5-15 days for bulk order | Payment Terms: T/T, L/C, PAYPAL, Western Union |
| Jiangsu Bluestar Techhnology Co., Limited, [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Waytop | Model Number: WT-SSL-06-60W |
| Minimum Order Quantity: 50pcs | Delivery Time: 15-30days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| WAYTOP LIGHTING CO., LIMITED [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Waytop | Model Number: WT-SSL-06-80W |
| Minimum Order Quantity: 50pcs | Delivery Time: 15-30days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| WAYTOP LIGHTING CO., LIMITED [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Waytop | Model Number: WT-SSL-07-50W |
| Minimum Order Quantity: 50pcs | Delivery Time: 15-30days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| WAYTOP LIGHTING CO., LIMITED [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ZCH | Certification: CE,Rohs,SAA,C-tick |
| Model Number: ZCH-SL | Minimum Order Quantity: 10pcs |
| Delivery Time: 2-7 days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| ZCH Technology Group Co.,Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Tiosl | Certification: UL DLC NLC |
| Model Number: TR-HBR-150 | Minimum Order Quantity: 100pcs |
| Delivery Time: 25-35 days | Payment Terms: T/T |
| TIOSL TECHNOLOGY (SHENZHEN) CO.,LTD. [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Tiosl | Certification: UL DLC NLC |
| Model Number: TR-HBR-150 | Minimum Order Quantity: 100pcs |
| Delivery Time: 25-35 days | Payment Terms: T/T |
| TIOSL TECHNOLOGY (SHENZHEN) CO.,LTD. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ZCH | Certification: CE,Rohs,SAA,C-tick |
| Model Number: ZCH-SL | Minimum Order Quantity: 10pcs |
| Delivery Time: 2-7 days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| ZCH Technology Group Co.,Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Zysen | Certification: ISO9001 |
| Model Number: ZSFB10-8000-18000 | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 2-4 Weeks | Payment Terms: T/T, L/C,D/A |
| Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: hyanll | Model Number: HN150 |
| Minimum Order Quantity: 50 | Delivery Time: 3~4 weeks |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Hynall Intelligent Control Co. Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hynall | Certification: RED, FCC, RoHS |
| Model Number: HNS154DL | Minimum Order Quantity: 400pcs |
| Delivery Time: 4 weeks for bulk orders | Payment Terms: T/T |
| Hynall Intelligent Control Co. Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Changsheng | Certification: CCC, ce, CQC, EMC, FCC, LVD, RoHS, SASO |
| Model Number: ST2 | Place of Origin: China |
| Packaging Details: Standard Carton box, one set in one carton box. anti-shock packaging material, with bubble bags and foam, ensure transport safety | Supply Ability: 30000 Set/Sets per Month |
| Changsheng Solar Technology Development Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: JUTAI | Certification: CE, FCC |
| Model Number: RD24-6M | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 5-8 days | Payment Terms: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, Paypal, , MoneyGram, Alipay |
| Shenzhen Jutai Comm Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hoan | Model Number: JGX-1278A-370A |
| Minimum Order Quantity: 4 | Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Place of Origin: China | Material: Stainless Steel |
| Xi'an Hoan Microwave Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Model NO.: EC30A00V02 | Readout Mode: Contact |
| Operating System: Contact Brush Type | Signal Output: Voltage Output |
| Axle Sleeve Type: Empty Type | Package: - |
| Dongguan Taotao Electronics Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: XinYanForever | Certification: ISO9001 |
| Model Number: XY076 | Minimum Order Quantity: 10000 pecies |
| Delivery Time: 7-15 days | Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Shaanxi Xinyan Yongzhen Industrial Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: ISO9001,UL | Minimum Order Quantity: 1 panel |
| Delivery Time: 5-10 days | Payment Terms: T/T |
| Place of Origin: China | Price: Negotiation |
| GT SMART (Changsha) Technology Co., Limited [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Ding Shen | Model Number: DS-FD005MP |
| Minimum Order Quantity: 1 Set | Delivery Time: 3-7 works days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Guangdong, China |
| Shenzhen dingshen Industrial Co., Ltd [China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: LFL | Certification: CE&ROHS.ETL , DLC |
| Model Number: 30-200W LED street light | Minimum Order Quantity: 50 |
| Delivery Time: 10-30working days | Payment Terms: Western Union, MoneyGram, MoneyGram, T/T, L/C, D/A |
| Xiamen Longing for Light Import & Export Co., Ltd. [Fujian,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Blx-Silicone | Certification: FDA,LFGB,ROHS,REACH |
| Model Number: SBUL 001 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 10 days | Payment Terms: T/T,Western Union |
| Shenzhen Blx-Silicone Technology Limited [China] | |
| Verified Supplier | |