| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: Huawei | Certification: CQC |
| Model Number: Fusionserver 5288 V5 V3 | Minimum Order Quantity: 1 unit |
| Delivery Time: 7 work days | Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Chongqing Yujia Technology Co., Ltd. [Chongqing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Minimum Order Quantity: 2 pieces |
| Place of Origin: China | Packaging Details: box |
| Price: $80.00/pieces | Type: Eight Core |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Huawei | Certification: CE FCC RoHS |
| Model Number: RH2288 V3 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 7-15 days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Uonel Co.Limtied [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: HPE | Model Number: HPE dl360 g9 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock, Used |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.2GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: ML110 Gen9 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: China |
| Packaging Details: original packaging carton | Price: $50.00/pieces >=2 pieces |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel Xeon | Model Number: PowerEdge server R730 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock, Used |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.3 |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: X3550M5 |
| Place of Origin: Beijing, China | Packaging Details: box |
| Supply Ability: 100 Piece/Pieces per Month | Price: $1,000.00/pieces >=1 pieces |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DELL | Model Number: E5-2609V4 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: China |
| Packaging Details: Box | Supply Ability: 100 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: dell | Model Number: Dell PowerEdge R830 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 1.8 |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: dell | Model Number: dell R730 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.7GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: WS460c Gen9 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock, Used |
| Type: Blade | Processor Main Frequency: 3.5GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: HPE ProLiant BL460C Gen9 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock |
| Type: Blade | Processor Main Frequency: 2.1GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Dell | Model Number: R730 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.1GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: dell | Model Number: Dell PowerEdge R830 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.2GHZ |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: dell | Model Number: Dell PowerEdge R830 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.2GHZ |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: dell | Model Number: Dell PowerEdge R830 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.1GHZ |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: hp dl360 g9 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock, Used |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.2GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: HPE dl360 g9 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock, Used |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.2GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DELL | Model Number: 51XDX |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 3-4 working days |
| Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T | Price: CONTACT |
| Shenzhen Mainuos Technology Limited [Hongkong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: VEGASHINE / OEM | Model Number: ETH-YB9C-X79-60 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Delivery Time: 3 to 10 work days |
| Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: Shenzhen China |
| SHENZHEN VEGASHINE TECHNOLOGY CO.,LIMITED [Guangdong,China] | |
| Site Member | |