| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: HPE | Model Number: DL360 |
| Minimum Order Quantity: 1 pieces | Delivery Time: 2-7 working days |
| Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union | Description: DL360GEN9 8SFF |
| Beijing Yuchuang Qiji Technology Development Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Model Number: 4410Y |
| Minimum Order Quantity: 1 piece | private mold: Yes |
| products status: Stock | type: Rack |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Model Number: 4410Y |
| Minimum Order Quantity: 1 piece | private mold: Yes |
| products status: Stock | type: Rack |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Model Number: 4410Y |
| Minimum Order Quantity: 1 piece | private mold: Yes |
| products status: Stock | type: Rack |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: sr630v2 |
| Minimum Order Quantity: 1 piece | private mold: Yes |
| products status: Stock | type: Rack |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: sr630v2 |
| Minimum Order Quantity: 1 piece | private mold: Yes |
| products status: Stock | type: Rack |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | products status: Stock |
| type: Rack | processor type: 3rd generation Intel Xeon Scalable processors |
| place of origin: Beijing, China | Price: CN¥21,398.10/pieces 2-49 pieces |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | private mold: Yes |
| products status: Stock | type: Rack |
| processor type: Intel xeon | brand name: Lenovo |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | private mold: Yes |
| products status: Stock | type: Rack |
| processor type: Intel xeon | model number: Sr650 V3 |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: Sr650 V3 | Minimum Order Quantity: 2 pieces |
| private mold: Yes | products status: Stock |
| type: Rack | processor type: Xeon |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| private mold: NO | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.0GHz -- 3.6GHz |
| processor type: 5th Gen Intel Xeon Scalable processors | brand name: Lenovo ThinkSystem |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.1GHz |
| processor type: Intel Xeon scalable processor | brand name: Lenovo |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | private mold: NO |
| products status: Stock | type: Rack |
| processor main frequency: 2.8GHz | processor type: Intel xeon |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: HPE BL460c Gen9 Blade server |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock |
| Type: Blade | Processor Main Frequency: 1.8 GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Yanyue | Certification: CE,FCC |
| Model Number: ATX-C612AH11C | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Shenzhen Yanyue Technology Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Yanyue | Certification: CE,FCC |
| Model Number: ATX-C612AH211C | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Shenzhen Yanyue Technology Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Yanyue | Certification: CE,FCC |
| Model Number: ATX-C612AH211C | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Shenzhen Yanyue Technology Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Yanyue | Certification: CE,FCC |
| Model Number: ATX-C612AH11C | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Shenzhen Yanyue Technology Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Yanyue | Certification: CE,FCC |
| Model Number: ATX-C612AH211C | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Shenzhen Yanyue Technology Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: Xeon E5 v3 | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Type: Xeon E5 v3 |
| Place of Origin: China | Product Name: Server Motherboard |
| Xin Yang Chang Yuan Network (Beijing) Co., Ltd. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |