| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | products status: Stock |
| type: Tower | processor main frequency: Poweredge T640 |
| processor type: Poweredge T640 | brand name: / |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: H uaWei Pro 2488H V5 | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: Original Carton | Supply Ability: 200 Piece/Pieces per Month |
| Price: $1,500.00 - $8,000.00/pieces | Products Status: Stock |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: INTER | Model Number: PowerEdge R540 |
| Products Status: Stock | Type: Xeon processor |
| Processor Main Frequency: 2.2GHz | Processor Type: Xeon processor |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: HPE ProLiant DL380 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Price: $1999-4199 pcs Negotiable |
| Supply Ability: 1-100 | Packaging Details: 50/pcs/week |
| Beijing Qianxing Jietong Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: sr650 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 100 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Inspur | Model Number: Inspur NF8260M6 server |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 10000 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: INTER | Model Number: Precision 7920 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: Original Carton | Supply Ability: 200 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: PowerEdge C4140 | Minimum Order Quantity: 2 pieces |
| Products Status: Stock | Type: Rack |
| Processor Main Frequency: 2.0GHz | Processor Type: Intel Xeon Scalable processors |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Xeon Silver | Minimum Order Quantity: 1 unit |
| Type: Twelve Core | Processor Type: Xeon Silver |
| L3 Cache Capacity: 16MB | CPU Frequency: 2.2 GHz |
| Junling Sihai Technology Group Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: SR868 2*5218 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 10000 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: INTER | Model Number: Precision T7820 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Xeon processor | Processor Main Frequency: 1.7GHz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: dell | Model Number: PowerEdge R240 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Xeon processor | Processor Main Frequency: 3.4GHz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: huawei | Certification: CE |
| Model Number: FusionServer 1288H V6 | Place of Origin: usa |
| Model: FusionServer 1288H V6 | name: data centers and is ideal for high-density deployment scenarios |
| LonRise Equipment Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: RS4021XS | Minimum Order Quantity: 2 |
| processor type: Intel Xeon D-1541 | type: Rack |
| Place of Origin: Beijing, China | products status: Stock |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: INTER | Model Number: Precision 7920 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Xeon processor | Processor Main Frequency: 2.2GHz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: SR630V2 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: New Original Packing | Supply Ability: 100 Piece/Pieces per Year |
| Beijing Core-Net Techonology Co., Limited [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| private mold: Yes | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: Servers |
| processor type: Servers | brand name: / |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: R740XD | Minimum Order Quantity: 2 |
| processor type: Intel Xeon | type: Rack |
| Place of Origin: Beijing, China | private mold: No |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Dell | Minimum Order Quantity: 1 unit |
| Products Status: Stock | Place of Origin: Beijing, China |
| Product Name: T7920 | Memory type: 24*DDR4 RDIMM |
| Junling Sihai Technology Group Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Dell | Minimum Order Quantity: 1 unit |
| Products Status: Stock | Place of Origin: Beijing, China |
| Product Name: Dell Precision T7820 | Processor/CPU: Intel Xeon |
| Junling Sihai Technology Group Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |