| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: DELL | Model Number: R750 |
| Minimum Order Quantity: 1PC | Place of Origin: Beijing, China |
| Price: USD268-USD450/PC | Memory Module Slots: 32 DDR4 RDIMM or LRDIMM |
| Beijing Yuchuang Qiji Technology Development Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | private mold: NO |
| products status: Stock | type: Rack |
| processor main frequency: 2.4 GHz | processor type: Rack |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| private mold: NO | products status: Stock |
| type: Tower | processor main frequency: 2.4GHZ |
| processor type: Xeon 4210R | brand name: for Dell |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Price: CN¥17,025.24/pieces >=2 pieces |
| private mold: Yes | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: Servers |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: HPE ProLiant ML350 Gen10 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: China |
| Packaging Details: original packaging carton | Price: $2,800.00/pieces >=2 pieces |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Jamma | Certification: CE |
| Minimum Order Quantity: 1pcs | Delivery Time: 8-15 working days |
| Payment Terms: T/T, Western Union | Place of Origin: Guangzhou |
| JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Jamma | Certification: CE |
| Minimum Order Quantity: 1pcs | Delivery Time: 8-15 working days |
| Payment Terms: T/T, Western Union | Place of Origin: Guangzhou |
| JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Inspur | Model Number: Inspur NF5270M6 Server |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 10000 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: INTER | Certification: FCC |
| Model Number: PowerEdge R340 | Products Status: Stock |
| Type: Xeon processor | Processor Main Frequency: 3.4GHz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: INTER | Certification: ce |
| Model Number: PowerEdge R340 | Products Status: Stock |
| Type: Xeon processor | Processor Main Frequency: 3.4GHz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: INTER | Certification: FCC |
| Model Number: PowerEdge R340 | Products Status: Stock |
| Type: Xeon processor | Processor Main Frequency: 3.4GHz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Supermicro | Model Number: SYS-620C-TN12R |
| Minimum Order Quantity: 1/set | Delivery Time: 2-3 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Beijing Core-Net Techonology Co., Limited [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Model Number: Intel® Xeon® Bronze 3106 Processor |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 5-8 working days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: USA |
| Beijing Qianxing Jietong Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Model Number: Intel® Xeon® Bronze 3204 Processor |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 5-8 working days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: USA |
| Beijing Qianxing Jietong Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Model Number: Intel® Xeon® Silver 4214 Processor |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 5-8 working days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: USA |
| Beijing Qianxing Jietong Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Model Number: Intel® Xeon® Silver 4216 Processor |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 5-8 working days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: USA |
| Beijing Qianxing Jietong Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Huawei | Certification: CE FCC RoHS |
| Model Number: RH2288H V3 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 7-15 days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Uonel Co.Limtied [China] | |
| Site Member | |
| Model Number: R740XD | Minimum Order Quantity: 2 |
| processor type: Intel Xeon | type: Rack |
| Place of Origin: Beijing, China | private mold: No |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: INTER | Model Number: Precision 7920 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Xeon processor | Processor Main Frequency: 2.2GHz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: \ | Model Number: DL380 Gen10 |
| Minimum Order Quantity: 2 | processor type: Intel Xeon 4314 |
| type: Rack | Place of Origin: Beijing, China |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |