| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Certification: FCC | Model Number: H uaWei RH5885HV5 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Rack, rack | Processor Type: INTERL |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Model Number: 4210 |
| Minimum Order Quantity: 1 piece | private mold: Yes |
| products status: Stock | type: Rack |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Model Number: 4210 |
| Minimum Order Quantity: 1 piece | private mold: Yes |
| products status: Stock | type: Rack |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: R630 | Minimum Order Quantity: 2 |
| processor type: Xeon E5-2640 | type: Rack |
| Place of Origin: Beijing, China | private mold: No |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: Lenovo SR158 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 100 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: compt or OEM | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| processor core: Quad Core | use: Industrial |
| Place of Origin: Guangdong, China | After-sales Service: Onsite Training and Inspection |
| Guangdong Computer Intelligence Display Co. Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| private mold: NO | products status: Stock |
| type: Tower | processor main frequency: 2.4GHZ |
| processor type: Xeon 4210R | brand name: for Dell |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: KINSTONE | Model Number: KS-186 |
| Tech specs: SD card | Description: TF*1(Max*128G) |
| Shenzhen Kinstone D&T Develop Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: \ | Model Number: R630 |
| Minimum Order Quantity: 2 | processor type: Intel Xeon 2680v4 |
| type: Rack | Place of Origin: Beijing, China |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: T3430 E3-1230v5 | Minimum Order Quantity: 2 pieces |
| Place of Origin: China | Packaging Details: box |
| Supply Ability: 100 Piece/Pieces per Month | Price: $770.00/pieces >=2 pieces |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Dell | Model Number: R840 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.1GHz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: / | Model Number: ES2486dc-2142IT-128G |
| Minimum Order Quantity: 2 | Place of Origin: Shanghai, China |
| Price: $15,200-15,800 | Processor Model: Intel Xeon D-2142IT |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| type: / | processor type: Socket AM4 |
| 64-bit support: Yes | l3 cache capacity: 6 MB |
| chip process: 9 nanometers | cpu frequency: 3.8 GHz |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: SR250 1*E-2224 1*16GB |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 10000 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: SR258 W/O CPU memory plate |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 10000 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: HP ML350 Gen9 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock, Used |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.2GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: ST558 3204 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 100 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ITD | Certification: CE,ROHS,FCC |
| Model Number: ITD156PPCT5IPS* | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: a month | Payment Terms: T/T, PayPal(173515844@qq.com) |
| Shenzhen ITD Display Equipment Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: VEGASHINE / OEM | Model Number: BF10212001-C236 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Delivery Time: 3 to 10 work days |
| Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: China |
| SHENZHEN VEGASHINE TECHNOLOGY CO.,LIMITED [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| private mold: NO | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 1.7 GHz |
| processor type: Xeon processor | brand name: / |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |