| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: Wisecard | Certification: PCI, EMV |
| Model Number: WCT-T80 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 7-14 days | Payment Terms: T/T |
| Wisecard Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Huawei | Certification: CE FCC RoHS |
| Model Number: 1288H V5 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 7-15 days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Uonel Co.Limtied [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Jieshuo | Certification: FCC, ce, RECH |
| Minimum Order Quantity: 10 Pieces | Place of Origin: China |
| Price: $300.00/Pieces 10-99 Pieces | Warranty(Year): 1-Year |
| Shenzhen Imperial Legend Technology Co., Ltd. [China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: SR868 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Place of Origin: China, Beijing, China |
| Price: $2500.00/pieces >=1 pieces | Warranty(Year): 3 Year |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: DL380 Gen10 Plus |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: China |
| Price: $1000.00/pieces | Supply Ability: 10000 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: Lenovo SR650 |
| Place of Origin: Beijing, China | Packaging Details: box |
| Supply Ability: 100 Piece/Pieces per Month | Price: $1,700.00 - $5,300.00/pieces |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: T5820 W-2223 | Minimum Order Quantity: 2 pieces |
| Place of Origin: China | Packaging Details: box |
| Supply Ability: 100 Piece/Pieces per Month | Price: $956.00/pieces >=2 pieces |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: T5820 W-2275 | Minimum Order Quantity: 2 pieces |
| Place of Origin: China | Packaging Details: box |
| Supply Ability: 100 Piece/Pieces per Month | Price: $1,800.00/pieces >=2 pieces |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: INTER | Certification: Weee |
| Model Number: PowerEdge R440 | Products Status: Stock |
| Type: Xeon processor | Processor Main Frequency: 2.2 GHz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: INTER | Model Number: PowerEdge T440 |
| Products Status: Stock | Type: Xeon processor |
| Processor Main Frequency: 1.8GHz | Processor Type: Xeon processor |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: PCWINMAX | Certification: CE FCC |
| Model Number: X79 | Minimum Order Quantity: 2 |
| Delivery Time: 3~7 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Shenzhen Tengyatong Electronic Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: ThinkSystem SR650 rack server |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 1000 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Model Number: 4410Y |
| Minimum Order Quantity: 1 piece | private mold: Yes |
| products status: Stock | type: Rack |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: HPE ML350 Gen10 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock, Used |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 1.7GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: FCC, ce, RoHS | Model Number: T5820 W-2295 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 100 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: dell | Model Number: R530 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 1.7 |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DELL | Model Number: PowerEdge R540 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Xeon processor | Processor Main Frequency: 2.2GHz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: INTElR | Model Number: PowerEdge R440 |
| Products Status: Stock | Type: Xeon processor |
| Processor Main Frequency: 2.1 GHz | Processor Type: Xeon processor |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |