| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: HPE | Model Number: HPE dl360 g9 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock, Used |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.2GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Minimum Order Quantity: 1 pack |
| type: 6-core | processor type: INTEL XEON |
| 64-bit support: Yes | l3 cache capacity: 25MB |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Minimum Order Quantity: 1 pack |
| type: 6-core | processor type: Intel Xeon Gold |
| 64-bit support: Yes | l3 cache capacity: 25MB |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Certification: CE FCC ROHS UL |
| Model Number: Xeon Gold 5118 | Minimum Order Quantity: 1 Unit |
| Delivery Time: 1-2 Workdays after receive payment | Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram |
| DAF International Trade Limited, [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Xeon Gold | Minimum Order Quantity: 1 unit |
| Type: 26-Core | Processor Type: Xeon Gold |
| 64-Bit Support: Yes | L3 Cache Capacity: 30MB |
| Junling Sihai Technology Group Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 1 pieces | Delivery Time: 2-7 working days |
| Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union | Stock: In Stock |
| Price: Contact us | Shipping Method: LCL, AIR, FCL, Express |
| Beijing Yuchuang Qiji Technology Development Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Model Number: 5218R |
| Minimum Order Quantity: 1 piece | private mold: Yes |
| products status: Stock | type: Rack |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: H P | Certification: CE |
| Model Number: D L380 G10 | Place of Origin: China |
| Processor type: Intel | Processor family: calable 8100/8200 series Intel® Xeon® Scalable 6100/6200 series Intel® Xeon® Scalable 5100/5200 series Intel® Xeon® Scalable 4100/4200 series Intel® Xeon® Scalable 3100/3200 series |
| LonRise Equipment Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Model Number: 4310 |
| Minimum Order Quantity: 1 piece | private mold: Yes |
| products status: Stock | type: Rack |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 units | Place of Origin: China |
| Price: $5,210.00/units 2-4 units | Type: Rack |
| Processor Main Frequency: 2.40 GHz | Processor Type: Intel Xeon Silver 4314 Processor |
| Xin Yang Chang Yuan Network (Beijing) Co., Ltd. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: intel | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| private mold: Yes | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.6GHz |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: OEM | Minimum Order Quantity: 1 |
| Place of Origin: Guangdong, China | Screen size: 10.1" |
| Display resolution: 1280*800 | Display ratio: 16:09 |
| Shenzhen Honglin Electonic Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: R760 | Minimum Order Quantity: 2 |
| processor type: Xeon Gold 6444Y | type: Rack |
| Place of Origin: Beijing, China | private mold: No |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Inspur | Model Number: Inspur NF5270M6 Server |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 10000 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: RS3621RPxs | Minimum Order Quantity: 2 |
| processor type: Intel Xeon D-1531 | type: Rack |
| Place of Origin: Beijing, China | products status: Stock |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: SR660V2 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Place of Origin: China, Beijing, China |
| Price: $2500.00/pieces >=1 pieces | Warranty(Year): 3 Year |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | type: Ten Cores |
| processor type: INTEL XEON | 64-bit support: No |
| l3 cache capacity: 25MB | chip process: 14 nanometers |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Place of Origin: Beijing, China | Packaging Details: Original Carton |
| Supply Ability: 5000 Piece/Pieces per Month | Price: $15.00 - $300.00/pieces |
| Type: Six Core | Processor Type: Intel Core |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel Xeon | Minimum Order Quantity: 1 unit |
| Processor Type: INTEL XEON | 64-Bit Support: Yes |
| CPU Frequency: 2.2 GHz | Virtualization Technology Support: Yes |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: dell | Model Number: R740 Rack Server |
| Products Status: Stock | Type: Rack |
| Processor Main Frequency: 2.4GHz | Processor Type: Xeon 4214R |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |