| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| private mold: Yes | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: Servers |
| processor type: Servers | brand name: / |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | type: Ten Cores |
| processor type: INTEL XEON | 64-bit support: No |
| l3 cache capacity: 25MB | chip process: 14 nanometers |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: INTER | Model Number: Precision T7820 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Xeon processor | Processor Main Frequency: 1.7GHz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: Inspur SA5212M5 | Minimum Order Quantity: 2 pieces |
| Place of Origin: Beijing, China | Packaging Details: BOX |
| Supply Ability: 1000 Piece/Pieces per Month | Price: $700.00 - $1,000.00/pieces |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: original | Model Number: DL380 G10 |
| Delivery Time: Normally 1-2 working days after PO and payment received | Payment Terms: T/T, L/C, D/P D/A, MoneyGram, Credit Card, PayPal, Western Union, Cash, Escrow |
| Place of Origin: China, Beijing | Price: $1,850.00 - $2,230.00/pieces |
| Pro-Digital Technology Limited [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: ThinkSystem ST650 V2 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Delivery Time: Normally 1-2 working days after PO and payment received |
| Payment Terms: T/T, L/C, D/P D/A, MoneyGram, Credit Card, PayPal, Western Union, Cash, Escrow | Place of Origin: Beijing, China |
| Pro-Digital Technology Limited [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Dell | Model Number: Dell R760 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Delivery Time: 1-3 days |
| Payment Terms: 100% TT | Place of Origin: Beijing |
| Beijing Core-Net Techonology Co., Limited [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Supermicro | Model Number: SYS-222C-TN |
| Minimum Order Quantity: 1/set | Delivery Time: 2-3 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Beijing Core-Net Techonology Co., Limited [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Dell | Model Number: R750XS |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Private Mold: NO |
| Products Status: Stock | Type: Rack |
| Junling Sihai Technology Group Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: dell | Model Number: r7920 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Private Mold: Yes |
| Products Status: Stock | Type: Rack |
| Junling Sihai Technology Group Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: dell | Model Number: t150 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Private Mold: Yes |
| Products Status: Stock | Type: Tower |
| Junling Sihai Technology Group Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Dell | Model Number: r750 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Private Mold: Yes |
| Products Status: Stock | Type: Rack |
| Junling Sihai Technology Group Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Xeon Gold | Minimum Order Quantity: 1 unit |
| Type: 16-Core | Processor Type: Xeon Gold |
| 64-Bit Support: Yes | L3 Cache Capacity: 30MB |
| Junling Sihai Technology Group Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: intel | Minimum Order Quantity: 1 unit |
| Type: Six Core | Processor Type: INTEL XEON |
| 64-Bit Support: Yes | Chip Process: 14 nanometers |
| Junling Sihai Technology Group Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Model Number: Intel E-2324G |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Private Mold: Yes |
| Products Status: Stock | Type: Rack |
| Junling Sihai Technology Group Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 1 pieces | Delivery Time: 2-7 working days |
| Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union | Stock: In Stock |
| Price: Contact us | Shipping Method: LCL, AIR, FCL, Express |
| Beijing Yuchuang Qiji Technology Development Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Inspur Server | Model Number: Inspur NF5468M6 server |
| Minimum Order Quantity: 1 | Price: $2500-3000 pcs Negotiable |
| Model: NF5468M6-P | Height: 4U |
| Beijing Qianxing Jietong Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: intel | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| private mold: Yes | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.4GHz |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: HPE ML350 Gen10 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock, Used |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 1.7GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: hUAWEI | Model Number: 1288H V5 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 1000 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |