| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: L enovo | Model Number: SR658 |
| Minimum Order Quantity: 1 kilogram | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.4GHz |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovos | Model Number: SR660 V2 |
| Minimum Order Quantity: 1 kilogram | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.3GHz |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovos | Model Number: Lenovos ThinkSystem SR860 |
| Minimum Order Quantity: 1 kilogram | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.5GHz |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Dell | Model Number: T550 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Private Mold: NO |
| Products Status: Stock | Type: Rack |
| Junling Sihai Technology Group Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: other | Minimum Order Quantity: 1 unit |
| Type: twenty-four core, 24 Cores | Processor Type: INTEL XEON, i ntel |
| 64-Bit Support: No, Yes | L3 Cache Capacity: NONE |
| Junling Sihai Technology Group Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ViTrox | Model Number: V810i S3 |
| Minimum Order Quantity: 1 PCS | Delivery Time: 1-7 days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Malaysia |
| Global Soul Limited [China] | |
| Verified Supplier | |
| Price: CN¥1,219.34/units | Place of Origin: China |
| place of origin: Guangdong, China | brand name: EVRAIN |
| model number: T8 PRO | products status: New |
| Shenzhen Honglin Electonic Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Sihovision | Certification: CE,FCC,RoHS |
| Model Number: SM8122 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 7 Days | Payment Terms: T/T,Paypl,L/C,D/A,D/P,Western Union,MoneyGram |
| Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: dell | Model Number: PowerEdge R240 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Xeon processor | Processor Main Frequency: 3.4GHz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: INTER | Certification: ce |
| Model Number: PowerEdge R240 | Minimum Order Quantity: 2 pieces |
| Products Status: Stock | Type: Rack |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: dell | Certification: FCC |
| Model Number: R940 | Minimum Order Quantity: 2 pieces |
| Place of Origin: China | Packaging Details: box |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: supermirco | Model Number: SSG-6049P-E1CR24H |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: China |
| Price: $12,069.00/pieces 2-4 pieces | Private Mold: Yes |
| Xin Yang Chang Yuan Network (Beijing) Co., Ltd. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: R750 | type: Rack |
| processor main frequency: 2.1Ghz | processor type: Intel Xeon |
| model number: R750 | place of origin: China |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: INTER | Certification: Weee |
| Model Number: PowerEdge R440 | Products Status: Stock |
| Type: Xeon processor | Processor Main Frequency: 2.2 GHz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 3.50GHZ |
| processor type: Intel Xeon | model number: PowerEdge R960 Rack Server |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: SR868 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Place of Origin: China, Beijing, China |
| Price: $2500.00/pieces >=1 pieces | Warranty(Year): 3 Year |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: SR570 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 10000 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: ST258 1*G5420 1*8GB DDR4 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 10000 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: SR250 1*E-2224 1*16GB |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 10000 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: SR258 W/O CPU memory plate |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 10000 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |