| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: Lenovo | Model Number: ST558 W/O CPU PLATE MEMORY |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 10000 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel Xeon | Model Number: Power Edge R940 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Type: Xeon gold processor |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: KINSTONE | Model Number: GB-A160HB1 |
| Minimum Order Quantity: unknown | Tech specs: Adaptor |
| Description: 19.5V/9.23A | |
| Shenzhen Kinstone D&T Develop Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: INTER | Model Number: Power Edge T440 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Tower | Processor Main Frequency: 2.1Ghz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: R630 | Minimum Order Quantity: 2 |
| processor type: Xeon E5-2640 | type: Rack |
| Place of Origin: Beijing, China | private mold: No |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: dell | Model Number: R530 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 1.7 |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DELL | Model Number: PowerEdge R540 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Xeon processor | Processor Main Frequency: 2.2GHz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: INTElR | Model Number: PowerEdge R440 |
| Products Status: Stock | Type: Xeon processor |
| Processor Main Frequency: 2.1 GHz | Processor Type: Xeon processor |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: INTER | Certification: FCC |
| Model Number: PowerEdge R340 | Products Status: Stock |
| Type: Xeon processor | Processor Main Frequency: 3.4GHz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: Lenovo SR158 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 100 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: compt or OEM | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| processor core: Quad Core | use: Industrial |
| Place of Origin: Guangdong, China | After-sales Service: Onsite Training and Inspection |
| Guangdong Computer Intelligence Display Co. Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: KINSTONE | Model Number: GA-A156AHP/ GA-A161AHP |
| Minimum Order Quantity: Request Quote | Tech specs: I/O PORT |
| Description: 1*ф3.5mm MIC Jack,1* ф3.5mm headphone Jack,2* USB 3.2 Gen2, 1* Supportive Kensington Lock Type slot (MB), 1* USB4.0, 1* Fingerprint, 1* Φ7.5mm DC-IN port 1* RJ45, 1* HDMI, 1* USB3.2 Gen2 | |
| Shenzhen Kinstone D&T Develop Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Certification: All |
| Model Number: DL385 Gen11 | Minimum Order Quantity: 2 pieces |
| Delivery Time: To be negotiated | Payment Terms: Western Union, L/C, T/T |
| Beijing Core-Net Techonology Co., Limited [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: HPE ProLiant DL365 Gen11 Server |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Delivery Time: To be negotiated |
| Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: China |
| Beijing Core-Net Techonology Co., Limited [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Analog Devices Inc. | Model Number: ADSP-2186MBSTZ266R |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 1-7days |
| Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: Mult-origin |
| Shenzhen Sai Collie Technology Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: \ | Model Number: 2288hv6 |
| Minimum Order Quantity: 2 | processor type: Intel Xeon |
| type: Rack | Place of Origin: Beijing, China |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: xinlilai | Minimum Order Quantity: 50PCS |
| Delivery Time: 15 work days | Payment Terms: TT |
| Place of Origin: China | Packaging Details: Foam card slot + carton |
| Shenzhen Xinlilai Touch Technology Co., Ltd. [China] | |
| Site Member | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | type: / |
| processor type: Socket AM4 | 64-bit support: Yes |
| l3 cache capacity: 6 MB | chip process: 9 nanometers |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: T3430 E3-1230v5 | Minimum Order Quantity: 2 pieces |
| Place of Origin: China | Packaging Details: box |
| Supply Ability: 100 Piece/Pieces per Month | Price: $770.00/pieces >=2 pieces |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |