| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: HPE | Model Number: HPE dl360 g9 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock, Used |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.2GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Dell | Model Number: R840 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.1GHz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| products status: Stock, Used | type: Rack |
| processor main frequency: / | processor type: InteIntel Xeon Processor |
| brand name: / | model number: 2488HV6 |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | private mold: Yes |
| products status: Stock | type: Rack |
| processor main frequency: Servers | processor type: Servers |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| private mold: NO | products status: Stock |
| type: Tower | processor main frequency: / |
| processor type: InteIntel Xeon Processor | brand name: / |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| private mold: NO | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 1.7 GHz |
| processor type: Xeon processor | brand name: / |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: dell | Certification: FCC |
| Model Number: R940 | Minimum Order Quantity: 2 pieces |
| Place of Origin: China | Packaging Details: box |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: INTER | Certification: FCC |
| Model Number: PowerEdge R340 | Products Status: Stock |
| Type: Xeon processor | Processor Main Frequency: 3.4GHz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HP | Model Number: DL360 Gen10 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Payment Terms: T/T |
| Price: $1000-$1000000 | Supply Ability: 100 |
| Beijing Qianxing Jietong Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: Lenovo SR650 |
| Place of Origin: Beijing, China | Packaging Details: box |
| Supply Ability: 100 Piece/Pieces per Month | Price: $1,700.00 - $5,300.00/pieces |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: T5820 W-2223 | Minimum Order Quantity: 2 pieces |
| Place of Origin: China | Packaging Details: box |
| Supply Ability: 100 Piece/Pieces per Month | Price: $956.00/pieces >=2 pieces |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: T5820 W-2275 | Minimum Order Quantity: 2 pieces |
| Place of Origin: China | Packaging Details: box |
| Supply Ability: 100 Piece/Pieces per Month | Price: $1,800.00/pieces >=2 pieces |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel Xeon | Model Number: Power Edge R940 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Type: Xeon gold processor |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Emdoor | Model Number: EM-I88H |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Warranty(Year): 1-Year |
| Screen Size: 8 | Scenarios: For Professional |
| Shenzhen Emdoor Information Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: \ | Model Number: R630 |
| Minimum Order Quantity: 2 | processor type: Intel Xeon 2680v4 |
| type: Rack | Place of Origin: Beijing, China |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Minimum Order Quantity: 2 pieces |
| Place of Origin: China | Packaging Details: box |
| Price: $80.00/pieces | Type: Eight Core |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: / | Model Number: ES2486dc-2142IT-128G |
| Minimum Order Quantity: 2 | Place of Origin: Shanghai, China |
| Price: $15,200-15,800 | Processor Model: Intel Xeon D-2142IT |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: R630 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Place of Origin: Shanghai, China | Price: $1,825 |
| Form factor: 1U rack server | Dimensions: H: 4.28 cm (1.68 in), W: 48.23 cm (18.98 in), D: 75.51 cm (29.72 in) or 70.05 cm (27.57 in) |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: dell | Model Number: R530 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 1.7 |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |