| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: DELL | Model Number: PowerEdge R540 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Xeon processor | Processor Main Frequency: 2.2GHz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Dell | Model Number: R750XS |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.4GHz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Huawei | Certification: CE FCC RoHS |
| Model Number: 1288H V5 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 7-15 days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Uonel Co.Limtied [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Intel | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| private mold: Yes | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.4GHz |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DellS | Model Number: R640, R640 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 1000 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ITD | Certification: CE,ROHS,FCC |
| Model Number: ITD156PPCT5IPS* | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: a month | Payment Terms: T/T, PayPal(173515844@qq.com) |
| Shenzhen ITD Display Equipment Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HP | Model Number: 288 G9 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Warranty(Year): 3-Year |
| Color: Black | Display resolution: Not Applicable |
| Junling Sihai Technology Group Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: ESC4000-E10, ESC4000-E10 | Minimum Order Quantity: 2 units |
| Delivery Time: 1-3 days | Private Mold: Yes |
| Products Status: Stock | Type: Rack |
| Xin Yang Chang Yuan Network (Beijing) Co., Ltd. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: R650 | Minimum Order Quantity: 2 pieces |
| Place of Origin: Beijing, China | Price: $11,280.00/pieces 2-4 pieces |
| Private Mold: Yes | Products Status: Stock |
| Xin Yang Chang Yuan Network (Beijing) Co., Ltd. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Wpna | Certification: Ce, Rohs |
| Minimum Order Quantity: 1 | Place of Origin: Guangdong, China |
| Price: $500-600 | Processor type: Intel I7 |
| Guangzhou Weipuna Technology Development Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Place of Origin: China | Cpu: I3/i5/i7 Optional |
| Included Accessories: Wall Bracket, Pen, Eraser, USB Cable | Installation: Wall Mounted Or Floor Standing |
| Connectivity: USB, HDMI, VGA | Brightness: 350 Cd/m2 |
| Dongguan Xin Huaisen Electronic Technology Company Limited [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Place of Origin: China | Power Supply: AC 220-240V 50/60Hz |
| Aspect Ratio: 4:3 | Maximum Power Consumption: ≤ 240W |
| Cpu: I3/i5/i7 Optional | Size: 65 Inch |
| Dongguan Xin Huaisen Electronic Technology Company Limited [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: OEM/ODM | Model Number: DW-103 |
| Minimum Order Quantity: 2 | Place of Origin: Guangdong, China |
| Price: $300-380 | Screen size: 10.1" |
| Shenzhen Shuangshengda Technology Co., Ltd. [China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: In-spur server | Minimum Order Quantity: 2 pieces |
| Place of Origin: China | Packaging Details: box |
| Supply Ability: 10000 Piece/Pieces per Month | Price: $10,670.00/pieces |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: DL380 Gen10 Plus |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: China |
| Price: $1000.00/pieces | Supply Ability: 10000 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | private mold: Yes |
| products status: Stock | type: Rack |
| processor main frequency: Servers | processor type: Servers |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: SR570 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 10000 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Dell | Model Number: R640, R640 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.1GHz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: PCWINMAX | Certification: CE FCC |
| Model Number: G31 | Minimum Order Quantity: 2 |
| Delivery Time: 3~7 work days | Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Shenzhen Tengyatong Electronic Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: FCC | Minimum Order Quantity: 10 pieces |
| Products Status: Used | Type: Rack |
| Processor Type: E5 | Place of Origin: China |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |