| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: HPE | Model Number: Hp BL460c Gen10 Server Blade |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock |
| Type: Blade | Processor Main Frequency: 3.6 GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Inspur | Model Number: Inspur NF5270M6 Server |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 10000 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: server Intel Xeon E-2224 | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Type: server Intel Xeon E-2224 |
| Place of Origin: China | Product Name: Server Motherboard |
| Xin Yang Chang Yuan Network (Beijing) Co., Ltd. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: ThinkSystem SR650 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: China |
| Packaging Details: BOX | Supply Ability: 100 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel Xeon | Model Number: ThinkSystem SR650 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: China |
| Packaging Details: BOX | Supply Ability: 100 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel Xeon | Model Number: ThinkSystem SR650 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: China |
| Packaging Details: BOX | Supply Ability: 100 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: hUAWEI | Model Number: 1288H V5 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 1000 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: HPE ML350 Gen10 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock, Used |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 1.7GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: WS460c Gen9 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock, Used |
| Type: Blade | Processor Main Frequency: 3.5GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: WS460c Gen9 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock, Used |
| Type: Blade | Processor Main Frequency: 3.5GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Inspur, Inspur ,Intel Xeon 4309Y | Model Number: Intel Xeon 4309Y |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 1000 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel Xeon | Minimum Order Quantity: 1 unit |
| Processor Type: INTEL XEON | 64-Bit Support: Yes |
| CPU Frequency: 2.2 GHz | Virtualization Technology Support: Yes |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: FCC, ce, RoHS | Model Number: T5820 W-2265 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 100 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: FCC | Model Number: H uaWei RH5885HV5 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Rack, rack | Processor Type: INTERL |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: INTER | Model Number: Precision 7920 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Xeon processor | Processor Main Frequency: 2.2GHz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: R860 | Minimum Order Quantity: 1 |
| processor type: Intel Xeon Scalable | type: Rack |
| Place of Origin: Beijing, China | private mold: No |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: / | Model Number: R350 |
| Minimum Order Quantity: 2 | Place of Origin: China |
| Price: $1,238-1,528 | Processor Type: Intel Xeon E-2300 series |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: HPE ProLiant ML350 Gen10 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: China |
| Packaging Details: original packaging carton | Price: $2,800.00/pieces >=2 pieces |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| private mold: NO | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 3.0GHZ |
| processor type: for XEON | brand name: for HPE |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |