| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Model Number: DL380 Gen9 | Minimum Order Quantity: 1 |
| processor type: Intel Xeon V3 | type: Rack |
| Place of Origin: Beijing, China | private mold: No |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Certification: CE FCC ROHS UL |
| Model Number: Xeon Gold 5118 | Minimum Order Quantity: 1 Unit |
| Delivery Time: 1-2 Workdays after receive payment | Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram |
| DAF International Trade Limited, [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: DELL | Model Number: R760 dell |
| Minimum Order Quantity: 1 set | Place of Origin: China |
| Price: Negotiable | Form Factor: 2U Rack Server |
| Beijing Boyuan Weiye Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DELL | Model Number: r750xs |
| Minimum Order Quantity: 1 set | Price: Negotiable |
| product name: R750xs | Processor: Up to two 3rd Generation Intel Xeon Scalable processors with up to 32 cores |
| Beijing Boyuan Weiye Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: DL380 Gen9 | Minimum Order Quantity: 1 |
| processor type: Intel Xeon V3 | type: Rack |
| Place of Origin: Beijing, China | private mold: No |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DELL | Minimum Order Quantity: 2 pieces |
| Products Status: Stock | Type: Rack |
| Processor Main Frequency: 2.2GHz | Processor Type: Xeon E-2224 |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: dell | Model Number: dell r930 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock, Used |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.1GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| private mold: NO | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 1.7 GHz |
| processor type: Xeon processor | brand name: / |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Model Number: 4310 |
| Minimum Order Quantity: 1 piece | private mold: Yes |
| products status: Stock | type: Rack |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: dell | Model Number: R740 Rack Server |
| Products Status: Stock | Type: Rack |
| Processor Main Frequency: 2.4GHz | Processor Type: Xeon 4214R |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| private mold: Yes | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.6GHz |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| private mold: Yes | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.5GHz |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel Xeon | Model Number: ThinkSystem SR650 |
| Place of Origin: China | Packaging Details: BOX |
| Supply Ability: 100 Piece/Pieces per Month | Price: $1,000.00 - $8,500.00/pieces |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: DL380 Gen10 Plus |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: China |
| Price: $1000.00/pieces | Supply Ability: 10000 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | private mold: NO |
| products status: Stock | type: Rack |
| processor main frequency: 2.4 GHz | processor type: Rack |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Original Brand | Model Number: DL360 Gen10, DL360 Gen10 |
| Products Status: Stock | Type: Rack |
| Processor Type: Intel Xeon Gold 6148, Processor | Place of Origin: China |
| Xin Yang Chang Yuan Network (Beijing) Co., Ltd. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Inspur Server | Model Number: Inspur NF8480M5 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Price: $2000-2700 pcs Negotiable |
| Specifications: 4U rack | Processor: Processor Core:s up to 28 cores (freq, 2.2 GHz) |
| Beijing Qianxing Jietong Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Dell | Model Number: R740 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 3.6GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: dell | Model Number: dell r740 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 3.6GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: dell | Model Number: dell r940 server |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Private Mold: NO |
| Products Status: Stock | Type: Rack |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |