| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: Original Factory | Certification: Lead free / RoHS Compliant |
| Model Number: AST2620A2-GP | Minimum Order Quantity: 10 |
| Delivery Time: 3-5 work days | Payment Terms: T/T |
| ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Original Factory | Certification: Lead free / RoHS Compliant |
| Model Number: AST2700A0-GP | Minimum Order Quantity: 10 |
| Delivery Time: 3-5 work days | Payment Terms: T/T |
| ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: In-spur server | Minimum Order Quantity: 2 pieces |
| Place of Origin: China | Packaging Details: box |
| Supply Ability: 10000 Piece/Pieces per Month | Price: $10,670.00/pieces |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DELL | Model Number: T640 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Private Mold: Yes |
| Products Status: Stock | Type: Tower |
| Junling Sihai Technology Group Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: DL388, DL388 | Minimum Order Quantity: 2 pieces |
| Place of Origin: Beijing, China | Price: $2,750.00/pieces 2-4 pieces |
| Private Mold: NO | Products Status: Stock |
| Xin Yang Chang Yuan Network (Beijing) Co., Ltd. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: NF8260M6 | Minimum Order Quantity: 2 |
| processor type: 5318H*2 | type: Rack |
| Place of Origin: Beijing, China | processor main frequency: 2.40 GHz |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| products status: Stock, Used | type: Rack |
| processor main frequency: / | processor type: InteIntel Xeon Processor |
| brand name: / | model number: 2288H V5 |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: R750 | type: Rack |
| processor main frequency: 2.1Ghz | processor type: Intel Xeon |
| model number: R750 | place of origin: China |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | type: Rack |
| processor main frequency: 2.4 GHz | processor type: Xeon Gold 6412U |
| model number: SR650 | place of origin: China |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | products status: Stock |
| type: Tower | processor main frequency: Poweredge T640 |
| processor type: Poweredge T640 | brand name: / |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | type: / |
| processor type: Socket AM4 | 64-bit support: Yes |
| l3 cache capacity: 6 MB | chip process: 9 nanometers |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: INTER | Certification: FCC |
| Model Number: PowerEdge R340 | Products Status: Stock |
| Type: Xeon processor | Processor Main Frequency: 3.4GHz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: Lenovo ThinkSystem SR588 Rack Server |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 1000 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: China |
| Product Name: Precision 7920 Tower Workstation | CPU: Inter Xeon 5218 |
| Power: 1400W | Memory: 128GB |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: China |
| Product Name: Precision 7920 Tower Workstation | CPU: Inter Xeon 3204 |
| Power: 1400W | Memory: 128GB |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| private mold: NO | products status: Stock |
| interface type: ESATA | brand name: PowerStore |
| place of origin: Beijing, China | Processors: 4 Intel Xeon CPUs 40 cores, 2.4 GHz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: INTER | Model Number: PowerEdge R440 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Xeon processor | Processor Main Frequency: 1.7 GHz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: INTER | Certification: Weee |
| Model Number: PowerEdge R440 | Products Status: Stock |
| Type: Xeon processor | Processor Main Frequency: 2.2 GHz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: INTER | Model Number: PowerEdge T440 |
| Products Status: Stock | Type: Xeon processor |
| Processor Main Frequency: 1.8GHz | Processor Type: Xeon processor |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Inspur | Model Number: Inspur nf5280m6 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: BOX | Supply Ability: 1000 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |