| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: HPE | Model Number: HPE BL460c Gen9 Blade server |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock |
| Type: Blade | Processor Main Frequency: 1.8 GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| item condition: New | package: Yes |
| ports: SATA | with cpu: Yes |
| memory bank: 4 DDR4 | cpu type: intel |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: OEM | Certification: ROHS, CE |
| Model Number: KC12 | Minimum Order Quantity: 50pcs |
| Delivery Time: sample 5 days, production 30days | Payment Terms: TT/LC/Paypal |
| Newsmay Technology Co.,limited [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: SMATIPC | Certification: CE, ROHS,FCC,ISO9001 |
| Model Number: J1900 6C2L | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 5-8 work days | Payment Terms: T/T,Paypal |
| Shenzhen Xin Saike Technology Co.,Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Model Number: 4410Y |
| Minimum Order Quantity: 1 piece | private mold: Yes |
| products status: Stock | type: Rack |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Helor PC | Certification: Ce, Rohs, Sgs |
| Model Number: X39 Intel Celeron J1900, Core i3-1115G4/i5-1145G7/i7-1165G7 | Minimum Order Quantity: 1 Pieces |
| Delivery Time: 15 work days | Payment Terms: T/T |
| Shenzhen Helor Cloud Computer Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| private mold: NO | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 1.7 GHz |
| processor type: Xeon processor | brand name: / |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Price: CN¥2,945.45/pieces >=2 pieces |
| type: / | processor type: Socket AM4 |
| 64-bit support: Yes | l3 cache capacity: 6 MB |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| private mold: NO | products status: Stock |
| ports: ≥ 48 | transmission rate: 10/100/1000Mbps |
| function: LACP, POE, QoS, SNMP | communication mode: Full-Duplex & Half-Duplex |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | private mold: Yes |
| products status: Stock | type: Rack |
| processor main frequency: Servers | processor type: Servers |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | private mold: Yes |
| products status: Stock | type: Rack |
| processor main frequency: Servers | processor type: Servers |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: H uaWei RH5885HV5 | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: Original Carton | Supply Ability: 200 Piece/Pieces per Month |
| Price: $1,500.00 - $8,000.00/pieces | Products Status: Stock |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: / | Model Number: 2488H V6 |
| Minimum Order Quantity: 2 | Place of Origin: Shanghai, China |
| Price: $5,238-5,868 | Form Factor: 2U rack server |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: hp dl360 g9 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock, Used |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.5GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: hp dl360 g9 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock, Used |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.2GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel Xeon | Model Number: PowerEdge R740XD |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.3 |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: SR630 V3 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: New Original Packing | Supply Ability: 100 Piece/Pieces per Year |
| Beijing Core-Net Techonology Co., Limited [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DELL | Model Number: PowerEdge R540 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Xeon processor | Processor Main Frequency: 2.2GHz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: DL380 Gen10 Plus |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: China |
| Price: $1000.00/pieces | Supply Ability: 10000 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: dell | Model Number: PowerEdge R250 server |
| Products Status: Stock | Type: Rack |
| Processor Main Frequency: 3.4GHz | Processor Type: Xeon E-2336 |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |