| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: Kelite Valve | Certification: API, ISO, CE, GOST, TS, BS1873, BS5351, API 6D,600,602,609, ASME B16.34, API 6FA, API607 etc |
| Model Number: 1/2"-3", CL150-2500 | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 10-40days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Kelite Group Co., Ltd [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: DINGSCO | Certification: ISO 9001:2015,PED 2014/68/EU,API 6A,API-20B,TSG,NORSOK |
| Model Number: According to customers' requirements | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: (Sample order) 7 days | Payment Terms: T/T |
| Hunan Dinghan New Material Technology Co., LTD [Hunan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: API 6A | Model Number: 2 1/16"- 7 1/16" |
| Minimum Order Quantity: 1 set | Delivery Time: 15-30 work days |
| Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: China |
| Dongying Oilman Machinery Equipment Co.,Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: API 6A | Model Number: 2 1/16"- 7 1/16" |
| Minimum Order Quantity: 1 set | Delivery Time: 15-30 work days |
| Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: China |
| Dongying Oilman Machinery Equipment Co.,Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HUIFENG | Model Number: WCP-70 |
| Minimum Order Quantity: 1 set | Delivery Time: Normally 20 to 30days |
| Payment Terms: L/C, T/T | Place of Origin: China |
| SHIFANG HUIFENG OIL PRODUCTION MACHINERY CO.,LTD. [Sichuan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: SHRT | Certification: API 16A |
| Model Number: Check Valve | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 7 ~ 49 Days | Payment Terms: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Shanghai RuiTou Petroleum Machinery CO.,LTD. [Anhui,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: SHRT | Certification: API 16A |
| Model Number: Check Valve | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 7 ~ 49 Days | Payment Terms: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Shanghai RuiTou Petroleum Machinery CO.,LTD. [Anhui,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: TR Solids Control | Certification: API 6A |
| Model Number: TR-AQF | Minimum Order Quantity: 1 PC |
| Delivery Time: 30 days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DEYE | Certification: ISO9001:2015 PED |
| Model Number: DY-GV-Z-14 | Minimum Order Quantity: 10PCS |
| Delivery Time: 20 days for usual order, 7 days for stocked items | Payment Terms: T/T, L/C, D/P |
| SHIJIAZHUANG DEYE PIPING INDUSTRY CO., LTD(Pipefittings Department) [Hebei,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CXDLV | Certification: CE&ISO |
| Model Number: Z41W | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 5~25 Work Days | Payment Terms: T/T, Paypal, Western Union, D/A, L/C, D/P, MoneyGram |
| Wenzhou Xidelong Valve Co. LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CXDLV | Certification: CE&ISO |
| Model Number: Z41W | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 5~25 Work Days | Payment Terms: T/T, Paypal, Western Union, D/A, L/C, D/P, MoneyGram |
| Wenzhou Xidelong Valve Co. LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CXDLV | Certification: CE&ISO |
| Model Number: Z41W | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 5~25 Work Days | Payment Terms: T/T, Paypal, Western Union, D/A, L/C, D/P, MoneyGram |
| Wenzhou Xidelong Valve Co. LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CXDLV | Certification: CE&ISO |
| Model Number: Z41W | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 5~25 Work Days | Payment Terms: T/T, Paypal, Western Union, D/A, L/C, D/P, MoneyGram |
| Wenzhou Xidelong Valve Co. LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CXDLV | Certification: CE&ISO |
| Model Number: Z45W | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 5~25 Work Days | Payment Terms: T/T, Paypal, Western Union, D/A, L/C, D/P, MoneyGram |
| Wenzhou Xidelong Valve Co. LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CXDLV | Certification: CE&ISO |
| Model Number: Z45W-16C | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 5~25 Work Days | Payment Terms: T/T, Paypal, Western Union, D/A, L/C, D/P, MoneyGram |
| Wenzhou Xidelong Valve Co. LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CXDLV | Certification: PED&ISO9001 |
| Model Number: Z41W-150LBP | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 5~25 Work Days | Payment Terms: T/T, Paypal, Western Union, D/A, L/C, D/P, MoneyGram |
| Wenzhou Xidelong Valve Co. LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Hebei Lufeng Piping Equipment Co., Ltd. [Hebei,China] | |
| Verified Supplier |
| Brand Name: junxi | Minimum Order Quantity: Can discuss |
| Delivery Time: 15~25 | Payment Terms: L/C, T/T |
| Place of Origin: hebei | Price: Can discuss |
| Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. [Hebei,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: JUNXI | Certification: CE |
| Model Number: Globe Valve | Minimum Order Quantity: 50000 |
| Delivery Time: 3-5monthS | Payment Terms: L/C, T/T, |
| Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. [Hebei,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: AHSUNVAL | Certification: ISO9001, CE |
| Model Number: Fig.1301 | Minimum Order Quantity: 5PCS |
| Payment Terms: D/A, D/P, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: CHINA |
| ANHUI SIFA VALVE.CO., LTD. [Anhui,China] | |
| Verified Supplier | |