| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: SHRT | Certification: API 16A |
| Model Number: RT-PV | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 5 days ~ 60 days | Payment Terms: T/T, L/C |
| Shanghai RuiTou Petroleum Machinery CO.,LTD. [Anhui,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: SHRT | Certification: API 16A |
| Model Number: Check Valve | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 7 ~ 49 Days | Payment Terms: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Shanghai RuiTou Petroleum Machinery CO.,LTD. [Anhui,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: TR Solids Control | Certification: API Certificate, ISO Certificate |
| Model Number: TR-SF | Minimum Order Quantity: 1 PC |
| Delivery Time: 20 days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TR Solids Control | Certification: API 6A |
| Model Number: TR-AQF | Minimum Order Quantity: 1 PC |
| Delivery Time: 30 days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TIPTOP | Certification: Inspection Certificate |
| Model Number: Plug Valve | Minimum Order Quantity: 5 pcs |
| Delivery Time: 7-60 days | Payment Terms: T/T, L/C, D/A, D/P |
| Xi'An Tiptop Machinery Co., Ltd. [China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: PVPT | Minimum Order Quantity: 1 pc |
| Delivery Time: 30 days after receiving the down payment | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Place of Origin: China | Price: EXW FOB CFR CIF |
| HEBEI PAWOFUOU VALVE AND PIPE FITTING TECHNOLOGY CO.,LTD. [Hebei,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: PVPT | Minimum Order Quantity: 1 pc |
| Delivery Time: 30 days after receiving the down payment | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Place of Origin: China | Price: EXW FOB CFR CIF |
| HEBEI PAWOFUOU VALVE AND PIPE FITTING TECHNOLOGY CO.,LTD. [Hebei,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: PVPT | Minimum Order Quantity: 1 pc |
| Delivery Time: 30 days after receiving the down payment | Payment Terms: L/C, T/T |
| Place of Origin: China | Price: EXW FOB CFR CIF |
| HEBEI PAWOFUOU VALVE AND PIPE FITTING TECHNOLOGY CO.,LTD. [Hebei,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: PVPT | Minimum Order Quantity: 1 pc |
| Delivery Time: 30 days after receiving the down payment | Payment Terms: L/C, T/T |
| Place of Origin: China | Price: EXW FOB CFR CIF |
| HEBEI PAWOFUOU VALVE AND PIPE FITTING TECHNOLOGY CO.,LTD. [Hebei,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: TR Solids Control | Certification: API 6A, ISO9001 |
| Model Number: TRCYS | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: Within 25 days after deposit | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Steel Valves | Certification: ISO; SGS;BV |
| Minimum Order Quantity: 1TON | Delivery Time: within 30 days |
| Payment Terms: L/C; T/T | Place of Origin: China |
| Joho Steel Co., Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Steel Valves | Certification: ISO; SGS;BV |
| Minimum Order Quantity: 1TON | Delivery Time: within 30 days |
| Payment Terms: L/C; T/T | Place of Origin: China |
| Joho Steel Co., Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: KOLINK | Certification: PED 2014/68/EU,API 6D and ISO9001 |
| Minimum Order Quantity: 1 Piece | Delivery Time: 2-8 Weeks |
| Payment Terms: T/T, L/C | Place of Origin: CHINA |
| Shanghai Kolink Valve Co., Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ANRY | Certification: API,CE,ISO |
| Model Number: Z41H | Minimum Order Quantity: 10pcs |
| Delivery Time: 7 DAYS | Payment Terms: L/C, T/T |
| WENZHOU ANRY VALVE CO.,LTD. [Zhejiang,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: GNEE | Certification: ISO 9001 |
| Model Number: Marine Valve | Minimum Order Quantity: 5 sets |
| Delivery Time: 5-8 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gnee Steel (tianjin) Co., Ltd. [Henan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HUIFENG | Model Number: KQ65-70 |
| Minimum Order Quantity: 1 Set | Delivery Time: Normally 20 to 30days |
| Payment Terms: L/C, , T/T | Place of Origin: CHINA |
| SHIFANG HUIFENG OIL PRODUCTION MACHINERY CO.,LTD. [Sichuan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Wenzhou Jingwei Seal Technology Co., Ltd. | Certification: ISO9001 |
| Model Number: oct RTJ gaskets | Minimum Order Quantity: 10 |
| Delivery Time: 7 work days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Wenzhou Jingwei Seals Co., Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: SHRT | Certification: API 16A |
| Model Number: RT-PV | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 5 days ~ 60 days | Payment Terms: T/T, L/C |
| Shanghai RuiTou Petroleum Machinery CO.,LTD. [Anhui,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: SHRT | Certification: API 16A |
| Model Number: RT-PV | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 5 days ~ 60 days | Payment Terms: T/T, L/C |
| Shanghai RuiTou Petroleum Machinery CO.,LTD. [Anhui,China] | |
| Active Member | |