| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: pantu | Certification: API 6A |
| Model Number: 2 1/16" - 7 1/16" | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 10-20 DAYS | Payment Terms: T/T,L/C |
| Hebei E-valves Petroleum Equipment Co., Ltd. [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DINGSCO | Certification: ISO 9001:2015,PED 2014/68/EU,API 6A,API-20B,TSG,NORSOK |
| Model Number: According to customers' requirements | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: (Sample order) 7 days | Payment Terms: T/T |
| Hunan Dinghan New Material Technology Co., LTD [Hunan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DINGSCO | Certification: ISO 9001:2015,PED 2014/68/EU,API 6A,API-20B,TSG,NORSOK |
| Model Number: According to customers' requirements | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: (Sample order) 7 days | Payment Terms: T/T |
| Hunan Dinghan New Material Technology Co., LTD [Hunan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DINGSCO | Certification: ISO 9001:2015,PED 2014/68/EU,API 6A,API-20B,TSG,NORSOK |
| Model Number: According to customers' requirements | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: (Sample order) 7 days | Payment Terms: T/T |
| Hunan Dinghan New Material Technology Co., LTD [Hunan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: KAKA | Certification: ISO9001,CE |
| Model Number: CGV-2005 | Minimum Order Quantity: 3000 |
| Delivery Time: 30-45days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| TAI ZHOU KAKA VALVE FACTORY [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: CE/SGS/ISO9001 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Payment Terms: LC, T/T, D/P, PayPal, Western Union, Small-amount payment | Model NO.: Z41H |
| Material: Cast Iron | Connection Form: Flange |
| Xuteng Valve Group Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TR Solids Control | Certification: API Certificate, ISO Certificate |
| Model Number: TR-ZHF | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: Within 20 days after deposit | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: CE/ISO |
| Model Number: Gate Valve | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 3-5 days | Payment Terms: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: CE/ISO |
| Model Number: Gate Valve | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 3-5 days | Payment Terms: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: CE/ISO |
| Model Number: Gate Valve | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 3-5 days | Payment Terms: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: CE/ISO |
| Model Number: Gate Valve | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 3-5 days | Payment Terms: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: CE/ISO |
| Model Number: Gate Valve | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 3-5 days | Payment Terms: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: CE/ISO |
| Model Number: Gate Valve | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 3-5 days | Payment Terms: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: ISO |
| Model Number: / | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 15workdays | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: ISO |
| Model Number: / | Minimum Order Quantity: 10pcs |
| Delivery Time: 15-20days | Payment Terms: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: ISO |
| Model Number: / | Minimum Order Quantity: 10PC |
| Delivery Time: 15-20 days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: ISO |
| Model Number: / | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 15workdays | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: CE/SGS/ISO9001 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Payment Terms: LC, T/T, D/P, PayPal, Western Union, Small-amount payment | Model NO.: Z41H |
| Material: Cast Steel | Connection Form: Flange |
| Xuteng Valve Group Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: RZY | Certification: API 16A & API 6A |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 45 ~ 60 days |
| Payment Terms: T/T | Price: Price negotiation |
| Hebei Constellation Energy Technology Co., Ltd. [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: RZY | Certification: API 16A & API 6A |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 45 ~ 60 days |
| Payment Terms: T/T | Price: Price negotiation |
| Hebei Constellation Energy Technology Co., Ltd. [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |