| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: ANRY | Certification: API,CE,ISO |
| Model Number: Z41H | Minimum Order Quantity: 10pcs |
| Delivery Time: 7 DAYS | Payment Terms: L/C, T/T |
| WENZHOU ANRY VALVE CO.,LTD. [Zhejiang,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: junxi | Minimum Order Quantity: Can discuss |
| Delivery Time: 15~25 | Payment Terms: L/C, T/T |
| Place of Origin: hebei | Price: Can discuss |
| Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. [Hebei,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: TOBO | Certification: ISO |
| Model Number: / | Minimum Order Quantity: 10pcs |
| Delivery Time: 15-20days | Payment Terms: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: ISO |
| Model Number: / | Minimum Order Quantity: 10pcs |
| Delivery Time: 15-20days | Payment Terms: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: junxi | Minimum Order Quantity: Can discuss |
| Delivery Time: 15~25 | Payment Terms: L/C, T/T |
| Place of Origin: hebei | Price: Can discuss |
| Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. [Hebei,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Puyang Zhongshi Group | Certification: API,ISO,QHSE |
| Model Number: 4 1/2"~36" | Minimum Order Quantity: 5 |
| Delivery Time: depends on quantity | Payment Terms: T/T, MoneyGram |
| Puyang Zhongshi Group Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ZZ TOP OIL TOOLS | Certification: ISO, API |
| Model Number: Wellhead Christmas Tree | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 30-50 days | Payment Terms: L/C, T/T, D/P |
| XI 'AN ZZ TOP OIL TOOLS CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ZS | Certification: API 6A |
| Model Number: CS | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 20 | Payment Terms: T/T |
| Puyang Zhongshi Group Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: CE/SGS/ISO9001 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Payment Terms: LC, T/T, D/P, PayPal, Western Union, Small-amount payment | Model NO.: Z41H |
| Material: Cast Iron | Connection Form: Flange |
| Xuteng Valve Group Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: CE/ISO |
| Model Number: Gate Valve | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 3-5 days | Payment Terms: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JC Wellhead | Certification: API 6A |
| Model Number: 2 1/16x2000 psi Flange adapter | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 30-45 days | Payment Terms: T/T, L/C, D/P |
| XI‘AN ZZTOP OIL TOOLS CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hebei Pantu | Certification: API 6A |
| Model Number: 16-3/4" | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 7 work days | Payment Terms: T/T |
| Hebei E-valves Petroleum Equipment Co., Ltd. [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hebei Pantu | Certification: API 6A |
| Model Number: Casing Head Spool | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 7 work days | Payment Terms: T/T |
| Hebei E-valves Petroleum Equipment Co., Ltd. [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: China Brand | Certification: API 6D |
| Model Number: 2 1/16" - 7 1/16" | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 10-20 DAYS | Payment Terms: T/T,L/C |
| Hebei E-valves Petroleum Equipment Co., Ltd. [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Jianhu Hongda | Certification: API 6A |
| Model Number: 2 1/16" - 7 1/16" | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 10-20 DAYS | Payment Terms: T/T,L/C |
| Hebei E-valves Petroleum Equipment Co., Ltd. [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Jianhu Hongda | Certification: API 6A |
| Model Number: 2 1/16" - 7 1/16" | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 10-20 DAYS | Payment Terms: T/T,L/C |
| Hebei E-valves Petroleum Equipment Co., Ltd. [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Jianhu Hongda | Certification: API 6A |
| Model Number: 2 1/16" - 7 1/16" | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 10-20 DAYS | Payment Terms: T/T,L/C |
| Hebei E-valves Petroleum Equipment Co., Ltd. [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Jianhu Hongda | Certification: API 6A |
| Model Number: 4 1/16" - 7 1/16" | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 10-20 DAYS | Payment Terms: T/T,L/C |
| Hebei E-valves Petroleum Equipment Co., Ltd. [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Jianhu Hongda | Certification: API 6A |
| Model Number: 2 1/16" - 7 1/16" | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 10-20 DAYS | Payment Terms: T/T,L/C |
| Hebei E-valves Petroleum Equipment Co., Ltd. [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: pantu | Certification: API 6A |
| Model Number: 2 1/16" - 7 1/16" | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 10-20 DAYS | Payment Terms: T/T,L/C |
| Hebei E-valves Petroleum Equipment Co., Ltd. [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |