| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| private mold: NO | products status: Stock |
| type: Tower | processor main frequency: / |
| processor type: InteIntel Xeon Processor | brand name: / |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| private mold: NO | products status: Stock |
| type: Tower | processor main frequency: / |
| processor type: InteIntel Xeon Processor | brand name: / |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | private mold: NO |
| products status: Stock | type: Rack |
| processor main frequency: 2.8Ghz | processor type: Intel Xeon |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | private mold: NO |
| products status: Stock | type: Rack |
| processor main frequency: 2.4 GHz | processor type: Rack |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DELL | Model Number: R760 |
| Minimum Order Quantity: 1 set | Place of Origin: Chin |
| Price: Negotiable | Model: dell poweredge r760 |
| Beijing Boyuan Weiye Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Createk | Certification: FCC CE RoHS |
| Model Number: MB-OPS300C | Minimum Order Quantity: 1 pcs |
| Delivery Time: 2-3 weeks | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Shenzhen Createk Technology Co., Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| private mold: Yes | products status: Stock |
| brand name: / | model number: TS-AI642 AI NAS |
| place of origin: Shanghai, China | Condition: 100%New |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: HPE DL360gen10 Plus Server |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock, Used |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.10 GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HP | Minimum Order Quantity: 1 unit |
| Products Status: Stock | Place of Origin: Beijing, China |
| Product Name: Z8 G4 | Processors: Intel Xeon Bronze 3204 |
| Junling Sihai Technology Group Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 1 pieces | Delivery Time: 2-7 working days |
| Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union | Stock: In Stock |
| Price: Contact us | Shipping Method: LCL, AIR, FCL, Express |
| Beijing Yuchuang Qiji Technology Development Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: R540 | Minimum Order Quantity: 2 pieces |
| Place of Origin: Beijing, China | Price: $3,430.00/pieces 2-4 pieces |
| Private Mold: Yes | Products Status: Stock |
| Xin Yang Chang Yuan Network (Beijing) Co., Ltd. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: / | Model Number: DXP8800 Plus |
| Minimum Order Quantity: 2 | Place of Origin: Beijing, China |
| private mold: Yes | products status: Stock |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: T3430 E3-1230v5 | Minimum Order Quantity: 2 pieces |
| Place of Origin: China | Packaging Details: box |
| Supply Ability: 100 Piece/Pieces per Month | Price: $770.00/pieces >=2 pieces |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: L enovo | Model Number: SR658 |
| Minimum Order Quantity: 1 kilogram | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.4GHz |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovos | Model Number: SR660 V2 |
| Minimum Order Quantity: 1 kilogram | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.3GHz |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovos | Model Number: Lenovos ThinkSystem SR860 |
| Minimum Order Quantity: 1 kilogram | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.5GHz |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: HPE BL460c Gen9 Blade server |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock |
| Type: Blade | Processor Main Frequency: 1.8 GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: other | Minimum Order Quantity: 1 unit |
| Type: twenty-four core, 24 Cores | Processor Type: INTEL XEON, i ntel |
| 64-Bit Support: No, Yes | L3 Cache Capacity: NONE |
| Junling Sihai Technology Group Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Price: CN¥1,219.34/units | Place of Origin: China |
| place of origin: Guangdong, China | brand name: EVRAIN |
| model number: T8 PRO | products status: New |
| Shenzhen Honglin Electonic Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: OEM | Certification: CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model Number: WL1052T-RK3128 | Minimum Order Quantity: 100PCS |
| Delivery Time: 2-8 working days | Payment Terms: L/C,D/P,T/T,Western Union |
| Shenzhen Hopestar SCI-TECH Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |