| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: OEM | Certification: CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model Number: YA133T-3288 | Minimum Order Quantity: 100PCS |
| Delivery Time: 2-8 working days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Shenzhen Hopestar SCI-TECH Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: OEM | Certification: CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model Number: WA1033T | Minimum Order Quantity: 100PCS |
| Delivery Time: 5~7 days | Payment Terms: L/C,T/T,D/P |
| Shenzhen Hopestar SCI-TECH Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DellS | Model Number: R640, R640 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 1000 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ITD | Certification: CE,ROHS,FCC |
| Model Number: ITD156PPCT5IPS* | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: a month | Payment Terms: T/T, PayPal(173515844@qq.com) |
| Shenzhen ITD Display Equipment Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: ST258 1*G5420 1*8GB DDR4 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 10000 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: SR250 1*E-2224 1*16GB |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 10000 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: SR258 W/O CPU memory plate |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 10000 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| private mold: NO | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 1.7 GHz |
| processor type: Xeon processor | brand name: / |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Jieshuo | Certification: FCC, ce, RECH |
| Minimum Order Quantity: 10 Pieces | Place of Origin: China |
| Price: $300.00/Pieces 10-99 Pieces | Warranty(Year): 1-Year |
| Shenzhen Imperial Legend Technology Co., Ltd. [China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Intel | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| private mold: Yes | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.4GHz |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BEST | Certification: CE, ROHS, FCC, HDMI, ISO9001 |
| Model Number: BEST-1013 | Minimum Order Quantity: 1 Piece |
| Delivery Time: 7 | Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Shenzhen Best Special Display Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: Lenovo SR650 |
| Place of Origin: Beijing, China | Packaging Details: box |
| Supply Ability: 100 Piece/Pieces per Month | Price: $1,700.00 - $5,300.00/pieces |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: T5820 W-2223 | Minimum Order Quantity: 2 pieces |
| Place of Origin: China | Packaging Details: box |
| Supply Ability: 100 Piece/Pieces per Month | Price: $956.00/pieces >=2 pieces |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: T5820 W-2275 | Minimum Order Quantity: 2 pieces |
| Place of Origin: China | Packaging Details: box |
| Supply Ability: 100 Piece/Pieces per Month | Price: $1,800.00/pieces >=2 pieces |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: INTER | Certification: Weee |
| Model Number: PowerEdge R440 | Products Status: Stock |
| Type: Xeon processor | Processor Main Frequency: 2.2 GHz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: INTER | Model Number: PowerEdge T440 |
| Products Status: Stock | Type: Xeon processor |
| Processor Main Frequency: 1.8GHz | Processor Type: Xeon processor |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Model Number: 4410Y |
| Minimum Order Quantity: 1 piece | private mold: Yes |
| products status: Stock | type: Rack |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: DL380 Gen10 Plus |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: China |
| Price: $1000.00/pieces | Supply Ability: 10000 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |