| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: Sihovision | Certification: CE,FCC,RoHS |
| Model Number: SM8122 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 7 Days | Payment Terms: T/T,Paypl,L/C,D/A,D/P,Western Union,MoneyGram |
| Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: dell | Model Number: PowerEdge R240 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Xeon processor | Processor Main Frequency: 3.4GHz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: INTER | Certification: ce |
| Model Number: PowerEdge R240 | Minimum Order Quantity: 2 pieces |
| Products Status: Stock | Type: Rack |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: OEM | Certification: CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model Number: WL1052T-RK3288 | Minimum Order Quantity: 100PCS |
| Delivery Time: 2-8 working days | Payment Terms: L/C,D/P,T/T,Western Union |
| Shenzhen Hopestar SCI-TECH Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Dell | Minimum Order Quantity: 1 unit |
| Products Status: Stock | Place of Origin: Beijing, China |
| Product Name: dell t7920 workstation | Processor: Intel Xeon silver 4112 |
| Junling Sihai Technology Group Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: KINSTONE | Model Number: KS-116H |
| Tech specs: SD card | Description: TF*1(Max*128G) |
| Shenzhen Kinstone D&T Develop Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TIMY | Certification: CE, FCC, ROHS, ISO9001, etc |
| Model Number: SI-A08 | Minimum Order Quantity: 1pcs |
| Delivery Time: 5-8 working days | Payment Terms: T/T,Western Union |
| Shenzhen Union Timmy Technology Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: R630 | Minimum Order Quantity: 2 |
| processor type: Xeon E5-2640 | type: Rack |
| Place of Origin: Beijing, China | private mold: No |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| private mold: NO | products status: Stock |
| type: Tower | processor main frequency: 2.4GHZ |
| processor type: Xeon 4210R | brand name: for Dell |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: INTER | Certification: FCC |
| Model Number: PowerEdge R340 | Products Status: Stock |
| Type: Xeon processor | Processor Main Frequency: 3.4GHz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: Lenovo SR158 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 100 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: compt or OEM | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| processor core: Quad Core | use: Industrial |
| Place of Origin: Guangdong, China | After-sales Service: Onsite Training and Inspection |
| Guangdong Computer Intelligence Display Co. Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: OEM | Certification: CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model Number: HOP-1852T | Minimum Order Quantity: 100PCS |
| Place of Origin: Guangdong,China | Supply Ability: 50000 pcs/month |
| Shenzhen Hopestar SCI-TECH Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: OEM | Certification: CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model Number: HOP-1002 | Minimum Order Quantity: 100PCS |
| Place of Origin: Guangdong,China | Price: $125.00 |
| Shenzhen Hopestar SCI-TECH Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: OEM | Certification: CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model Number: HOP1008 | Minimum Order Quantity: 100PCS |
| Place of Origin: Guangdong,China | Supply Ability: 50000 pcs/month |
| Shenzhen Hopestar SCI-TECH Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: \ | Model Number: R630 |
| Minimum Order Quantity: 2 | processor type: Intel Xeon 2680v4 |
| type: Rack | Place of Origin: Beijing, China |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Dell | Model Number: R840 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.1GHz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: / | Model Number: ES2486dc-2142IT-128G |
| Minimum Order Quantity: 2 | Place of Origin: Shanghai, China |
| Price: $15,200-15,800 | Processor Model: Intel Xeon D-2142IT |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: OEM | Certification: CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model Number: WA1032T | Minimum Order Quantity: 100PCS |
| Delivery Time: 5~7 days | Payment Terms: L/C,T/T |
| Shenzhen Hopestar SCI-TECH Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |