| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: HPE | Model Number: Hp BL460c Gen10 Server Blade |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock |
| Type: Blade | Processor Main Frequency: 3.6 GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DELL | Model Number: R750 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 3.10GHz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: dell | Model Number: R740 Rack Server |
| Products Status: Stock | Type: Rack |
| Processor Main Frequency: 2.4GHz | Processor Type: Xeon 4214R |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: dell | Certification: FCC |
| Model Number: R940 | Minimum Order Quantity: 2 pieces |
| Place of Origin: China | Packaging Details: box |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: H uaWei RH2288 V3 | Minimum Order Quantity: 2 pieces |
| Place of Origin: Beijing, China | Packaging Details: Original Carton |
| Supply Ability: 200 Piece/Pieces per Month | Price: $1,500.00 - $8,000.00/pieces |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: server Intel Xeon E-2224 | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Type: server Intel Xeon E-2224 |
| Place of Origin: China | Product Name: Server Motherboard |
| Xin Yang Chang Yuan Network (Beijing) Co., Ltd. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: HPE ML350 Gen10 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock, Used |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 1.7GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Supermicro | Model Number: SYS-622B-TRT |
| Minimum Order Quantity: 1/set | Delivery Time: 2-3 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Beijing Core-Net Techonology Co., Limited [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: dell | Model Number: PowerEdge R740XD |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 1.7Ghz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: huawei | Certification: CE |
| Model Number: FusionServer 1288H V6 | Place of Origin: usa |
| Model: FusionServer 1288H V6 | name: provides up to 28 cores per processor and supports up to 3.6 GHz clock speeds |
| LonRise Equipment Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: ThinkSystem SR650 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: China |
| Packaging Details: BOX | Supply Ability: 100 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Certification: Certification |
| Model Number: Lenovo SR950 | Minimum Order Quantity: 2 pieces |
| Place of Origin: Beijing, China | Packaging Details: box |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel Xeon | Model Number: ThinkSystem SR650 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: China |
| Packaging Details: BOX | Supply Ability: 100 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel Xeon | Model Number: ThinkSystem SR650 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: China |
| Packaging Details: BOX | Supply Ability: 100 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: WS460c Gen9 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock, Used |
| Type: Blade | Processor Main Frequency: 3.5GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: WS460c Gen9 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock, Used |
| Type: Blade | Processor Main Frequency: 3.5GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Inspur, Inspur ,Intel Xeon 4309Y | Model Number: Intel Xeon 4309Y |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 1000 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Original Factory | Certification: Lead free / RoHS Compliant |
| Model Number: X99 | Minimum Order Quantity: 8 |
| Delivery Time: 3-7 work days | Payment Terms: T/T, L/C, Western Union |
| Shenzhen Tengshengda ELECTRIC CO., LTD. [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: SR530 3204 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 10000 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: SR868 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Place of Origin: China, Beijing, China |
| Price: $2500.00/pieces >=1 pieces | Warranty(Year): 3 Year |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |