| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: Original Factory | Certification: Lead free / RoHS Compliant |
| Model Number: X79DOAKS | Minimum Order Quantity: 8 |
| Delivery Time: 3-7 work days | Payment Terms: T/T, L/C, Western Union |
| Shenzhen Tengshengda ELECTRIC CO., LTD. [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: / | Model Number: ES2486dc-2142IT-128G |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: Shanghai, China |
| Price: $15,200-15,800 / piece | Processor: Intel Xeon D-2142IT 1.9GHz |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: SR868 2*5218 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 10000 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: intel | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| private mold: Yes | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.4GHz |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: INTER | Model Number: PowerEdge R540 |
| Products Status: Stock | Type: Xeon processor |
| Processor Main Frequency: 2.2GHz | Processor Type: Xeon processor |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: hpe dl380 gen10 server |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock, Used |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 1.7 GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel Xeon | Model Number: Power Edge R940 |
| Products Status: Stock | Type: Rack |
| Processor Type: Xeon gold processor | Place of Origin: China |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: INTER | Model Number: Precision T7820 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Xeon processor | Processor Main Frequency: 1.7GHz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Huawei | Certification: CQC |
| Model Number: FusionServer 5288 V6 | Minimum Order Quantity: 1 unit |
| Delivery Time: 7 work days | Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Chongqing Yujia Technology Co., Ltd. [Chongqing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hua wei/xfusion | Model Number: Fusion Server 1288H V5 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Delivery Time: Normally 1-2 working days after PO and payment received |
| Payment Terms: T/T, L/C, D/P D/A, MoneyGram, Credit Card, PayPal, Western Union, Cash, Escrow | Place of Origin: China |
| Pro-Digital Technology Limited [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel Xeon | Model Number: ThinkSystem SR650 |
| Place of Origin: China | Packaging Details: BOX |
| Supply Ability: 100 Piece/Pieces per Month | Price: $1,000.00 - $8,500.00/pieces |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Dell | Model Number: R640 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 3.4GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: dell | Model Number: dell r740 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 3.6GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: dell | Model Number: dell R730 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.6GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: dell | Model Number: Dell PowerEdge R830 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 1.8 |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: dell | Model Number: dell r740 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 1.7GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: dell | Model Number: dell R730 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.7GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DELL | Model Number: Dell R640 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 1.7GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: dell | Model Number: Dell PowerEdge R830 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.2GHZ |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: dell | Model Number: Dell PowerEdge R830 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.2GHZ |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |