| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: HPE | Model Number: DL380 Gen11 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: China |
| Price: $4500.00/pieces | Supply Ability: 10000 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Poweredge EMC server | Model Number: R760xa |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: China, Beijing, China |
| Price: $2,888.00/pieces >=2 pieces | Products Status: Stock, Stock |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.2GHz, 2.2GHz |
| processor type: intel xeon Platinum 8444H, Platinum 8460H | model number: R860 |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.2G HZ |
| processor type: 2x Intel Xeon Gold | brand name: null |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| place of origin: China | model number: R860 |
| Model NO.: R860 server | Type: Rack |
| Processor Type: Intel Xeon | Hard Drive:: 3.84TB SSD vSAS 12Gbps 512e RI 2.5in Hot-Plug |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 3.50GHZ |
| processor type: Intel Xeon | model number: PowerEdge R960 Rack Server |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | private mold: Yes |
| products status: Stock | type: Rack |
| processor type: Intel xeon | brand name: Lenovo |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Minimum Order Quantity: 1 unit |
| Type: 28 cores | Processor Type: INTEL XEON |
| CPU Frequency: 2.5 GHz | Products Status: Stock |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Model Number: Intel® Xeon® Bronze 3106 Processor |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 5-8 working days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: USA |
| Beijing Qianxing Jietong Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Model Number: Intel® Xeon® Bronze 3204 Processor |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 5-8 working days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: USA |
| Beijing Qianxing Jietong Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DELL | Model Number: R750 |
| Minimum Order Quantity: 1 set | Place of Origin: China |
| Price: Negotiable | Memory (DDR4 DIMM slots & max): 32 (8 TB) |
| Beijing Boyuan Weiye Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: intel | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| private mold: Yes | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.6GHz |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| private mold: Yes | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.5GHz |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Huawei | Certification: CQC |
| Model Number: FusionServer 2288H V7 | Minimum Order Quantity: 1 unit |
| Delivery Time: 7 work days | Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Chongqing Yujia Technology Co., Ltd. [Chongqing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Huawei | Certification: CQC |
| Model Number: FusionServer 2288H V6 V5 | Minimum Order Quantity: 1 unit |
| Delivery Time: 7 work days | Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Chongqing Yujia Technology Co., Ltd. [Chongqing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Model Number: Intel® Xeon® Silver 4108 Processor |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 5-8 working days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: USA |
| Beijing Qianxing Jietong Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Model Number: Intel® Xeon® Silver 4309Y Processor |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 5-8 working days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: USA |
| Beijing Qianxing Jietong Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: HPE DL580Gen10 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Type: Intel Xeon Processor |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Xfusion | Model Number: 1288H V7 |
| Minimum Order Quantity: 1/set | Delivery Time: 2-3 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Beijing Core-Net Techonology Co., Limited [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Xfusion | Model Number: 2288H V7 |
| Minimum Order Quantity: 1/set | Delivery Time: 2-3 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Beijing Core-Net Techonology Co., Limited [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |