| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: dell | Model Number: Dell PowerEdge R740XD |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.3GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: dell | Model Number: Dell PowerEdge R740XD |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 1.7 GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: dell | Model Number: dell r740 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.2GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Certification: CE |
| Model Number: ProLiant DL380 Gen11 2U 8SFF | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 1-3 working day | Payment Terms: T/T |
| Sinanova Equipment Co., Ltd [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Len ovo | Certification: CE |
| Model Number: Len ovo Think System SR630 1U Rack Server (7Z71CTO1WW) | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 1-3 working day | Payment Terms: T/T |
| Sinanova Equipment Co., Ltd [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | type: Ten Cores |
| processor type: INTEL XEON | 64-bit support: No |
| l3 cache capacity: 25MB | chip process: 14 nanometers |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Certification: ALL |
| Model Number: DL380 G5 | Minimum Order Quantity: 1 PCS |
| Delivery Time: 5-8 work days | Payment Terms: T/T |
| Beijing Core-Net Techonology Co., Limited [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Len ovo | Certification: CE |
| Model Number: SR630 V2 | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 1-3 working day | Payment Terms: T/T |
| Sinanova Equipment Co., Ltd [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel Xeon | Minimum Order Quantity: 1 unit |
| Processor Type: INTEL XEON | 64-Bit Support: Yes |
| CPU Frequency: 2.2 GHz | Virtualization Technology Support: Yes |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: HPE ProLiant ML350 Gen10 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: China |
| Packaging Details: original packaging carton | Price: $2,800.00/pieces >=2 pieces |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: R860 | Minimum Order Quantity: 1 |
| processor type: Intel Xeon Scalable | type: Rack |
| Place of Origin: Beijing, China | private mold: No |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Supermicro | Model Number: SYS-121C-TN2R |
| Minimum Order Quantity: 1/set | Delivery Time: 2-3 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Beijing Core-Net Techonology Co., Limited [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Supermicro | Model Number: SYS-621C-TN12R |
| Minimum Order Quantity: 1/set | Delivery Time: 2-3 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Beijing Core-Net Techonology Co., Limited [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: H3C | Model Number: UniServer R4700 G3 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 5-8 working days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Beijing Qianxing Jietong Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | products status: Stock |
| type: Tower | processor main frequency: Poweredge T640 |
| processor type: Poweredge T640 | brand name: / |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: 2288HV7 | Minimum Order Quantity: 1 |
| processor type: Intel Xeon 4314 | type: Rack |
| Place of Origin: Beijing, China | private mold: No |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: intel | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| private mold: Yes | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.4GHz |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | type: Ten Cores |
| processor type: INTEL XEON | 64-bit support: No |
| l3 cache capacity: 25MB | chip process: 14 nanometers |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Place of Origin: Beijing, China | Packaging Details: Original Carton |
| Supply Ability: 5000 Piece/Pieces per Month | Price: $15.00 - $300.00/pieces |
| Type: Six Core | Processor Type: Intel Core |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: VEGASHINE / OEM | Model Number: ETH-YB9C-X79-60 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Delivery Time: 3 to 10 work days |
| Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: Shenzhen China |
| SHENZHEN VEGASHINE TECHNOLOGY CO.,LIMITED [Guangdong,China] | |
| Site Member | |